ساخت شرینک پک تخصص ماست.

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

نقش بسته بندي در رقابت پذيري محصولات پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 29 فروردين 1390 ، 18:44

نقش بسته بندي در رقابت پذيري محصولات 

 

نقش بسته بندي در رقابت پذيري محصولات

 

امروز مسئله بسته بندي در صنايع به عنوان يكي از ابزارهاي مهم بازاريابي و رقابت در جوامع بين المللي براي متصديان اجرايي و صاحبان صنايع توليدي و شركت هاي بازرگاني كشور محسوب شده و ضرورت توجه و بررسي و تحقيق در مورد آن روز به روز بيشتر احساس مي شود.دم رقابت پذيري و جذابيت محصولات صادراتي مطابق با فرهنگ، آداب و سلايق كشورهاي هدف از مشكلات فعلي صادرات محصولات توليدي است  .

 

 

رنگ 

 

بسته بندي محصولات، به خصوص رنگ آن را بايد با درنظر گرفتن سليقه هاي يك فرد در طول حيات اش كه متفاوت است درنظر گرفت. به طوري كه رنگ بسته ها براي دوره جواني رنگهاي روشن و زنده، براي افراد در دوره ميانسالي رنگ هاي اشباع شده و براي افراد مسن رنگ هاي تيره و كم كشش را درنظر گرفت.شكل و رنگ بسته ها در زمينه صادرات و رقابت پذير بودن بايد تناسب بيشتري با هم داشته باشند و به راحتي برچسب روي آن قرار گيرد و قابل حمل و نقل و نگهدارنده محصول خود باشد  .

 

خط

 

خط يكي از عوامل مهم در طراحي بسته بندي است. لذا تنوع بسيار خطوط و حروف لاتين، طراحي روي بسته را مشكل مي كند. بعضي از طراحان به استفاده از خطوط خاصي عادت كرده اند. در حالي كه در طراحي روي بسته ها بايد با توجه به خصوصيات مشتري موردنظر، ابداعات جديدي صورت گيرد.بايد خطوط روي بسته بتواند شناخت جامعي از سوابق توليد محصول ارائه كند. هر نوع بسته بندي نوع خاصي از خط را طلب مي كند. در طراحي روي بسته گروه مصرف كننده هدف را بايد مشخص كرد. به طور مثال معمولا بچه ها خط درشت را مي پسندند  .

 

در يك بسته بندي بايد ملاحظات بازاريابي را در مقايسه با محصولات مشابه درنظر گرفت. به خصوص مطالعه وضعيت رقبا باعث موقعيت يابي مناسب محصول در بازار خواهد شد.به همين دليل خصوصيات بسته بندي بايد با برنامه هاي تبليغاتي و استراتژي شركت ها و برنامه ريزان در زمينه صادرات هماهنگ باشد  .

 

برنامه هاي بازاريابي كالا هر روز بيشتر به مطالعات بازار در زمينه بسته بندي متكي مي شوند. بايد فاكتورهاي اجتماعي، اقتصادي، جغرافيايي و روش زندگي گروه هاي اجتماعي را درنظر گرفت. در عين حال بايد خصوصيات عمومي بازار، سليقه ها و رفتار اجتماعي كشورها و اقوام درخصوص بسته بندي مناسب را نيز شناخت.از ابزارهاي مهم در بازاريابي و رقابت پذير بودن محصولات، تبليغات است. بسته بندي به عنوان حلقه تكميل كننده زنجيره توليد و فروش از ساير شگردهاي تبليغاتي ديگر بيشتر است  .

 

در طراحي يك بسته بندي خوب در بازار رقابتي بايد ماشين آلات موجود و تعداد جعبه هايي كه بايد توليد شوند، شرايط ماشين ها و ميزان توليد سالانه بررسي شود و با تغيير اندازه بسته، طرحي را بايد روي آن درنظر گرفت كه قابليت پياده شدن داشته باشد و به زيبايي آن لطمه وارد نكند. در يك بسته بندي خوب بايد ملاحظات توليد و توزيع را درنظر گرفت. بسته جديد بايد طوري باشد كه به راحتي روي قفسه فروشگاه ها قرار گيرد و حمل و نقل آن آسان بوده و فيلم هايي تهيه شود كه استانداردهاي بين المللي به خصوص در بازار صادرات در آن رعايت شود.به طور كلي در يك بسته بندي خوب اطلاعات لازم در مورد خصوصيات محصول و وضعيت بازار و رقبا توسط توليد كنندگان محصولات فراوري شده بايد روي طرح بسته بندي قرار داده شود. با توجه به رقابت فشرده در بازار بايد در فواصل مدت زماني كوتاه، نظرات مصرف كنندگان را در مورد بسته بندي و محصول داخل آن پرسيده شده و اين نظرات جمع آوري شوند. اطلاعات لازم با توجه به تغيير رفتار مصرف كننده در فراوري محصول و بسته بندي آن به كار گرفته شود  .

 

سپس بسته بندي و محصول آن در بازار مورد ارزيابي اوليه يا آزمايش هاي لازم قرار گيرد تا بدون اشكال در توليد انبوه وارد بازار شود. درنهايت بايد توليد و عرضه محصول با بسته مورد نظر را در بازار مورد پيگيري قرار داد. به خصوص عكس العمل رقبا را كه ممكن است به خاطر موفقيت طرح اقدام به تقليد كنند ارزيابي كرد و دست به اقدامات جديد تري زد  .

 

برچسب

 

يكي از شاخص هاي مهم بسته بندي از نقطه نظر اطلاع رساني و جلب مشتري برچسب است. برچسب بايد داراي خصوصيات زير باشد :

 

1ـ چهره مناسب از محصول و توليد كننده ارائه دهد. 2ـ اطلاعات لازم را به مشتري درباره محصول و نحوه مصرف آن بدهد. 3ـ داراي فهرست مواد تشكيل دهنده و محتويات باشد.

 

در ليبل از مواد مختلفي استفاده مي شود مانند كاغذ، مقوا، فيلم هاي پلاستيكي، فويل و فويل هاي لامينت شده و مواد متاليزه كه به خاطر حالت جذابي كه ايجاد مي كنند بيشتر مورد توجه قرار مي گيرند. دو نوع اصلي ليبل وجود دارد؛ يكي جدا از بسته كه بعد به آن الصاق مي شود و نوع ديگر هنگام توليد بسته و همراه آن ايجاد مي شود.

 

به طور كلي بسته بندي علاوه بر نقش اصلي در حفاظت از ماده غذايي در برابر عوامل فيزيكي و شيميايي نقش مهمي در بازاريابي و تبليغ و فروش محصول دارد. توليد كننده بايد دقت بيشتري در انتخاب بسته داشته باشد تا در بازار رقابتي دچار مشكل نشود.

ماشین سازی سپهر حمید www.sepehrhamid.com

 

آخرين ويرايش : سه شنبه ، 6 ارديبهشت 1390 ، 20:56
 

نظرات  

 
0 #1 سحر 11 ارديبهشت 1391 ساعت 06:58
چی میشد مطالب بیشتری میزاشتین
:sigh:
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • دستگاه شرینگ تمام اتوماتیک دوگانه سوز
 • توضیحات:

  نام: شرینگ پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز ( برقی و گازی )

  مدل : SH300.1

  مشخصات :

  رنگ کوره ای، برق سه فاز، گاز شهری، دارای سیستم کنترل حرارت، سیستم خنک کننده خروجی ( دو فن خنک کننده )، مجهز به دوخت پنوماتیک، نوارنقاله دور متغیر، مناسب خط تولید، با قابليت تعويض المنتها از خارج تونل

  ابعاد دستگاه شرینگ پک بر اساس بسته بندی متغیر است و معمولا دستگاه در انتهای خط تولید قرار میگیرد .

  از ویژگیهای  دستگاه شرینگ پک

  1. آماده به کار شدن سریع

  2. کاملا تمام اتوماتیک بوده به نحوی که بدون استفاده از نیروی انسانی میتواند محصولی را که از خط تولید بیرون آمده را بسته بندی نماید.

  جهت بسته بندی و شرینگ کردن محصولاتی مانند : کفش، مواد شوینده، مواد غذایی و کلیه محصولاتی که درون کارتن و یا ظرفی قرار میگیرد . این دستگاه مناسب محصولات با وزن بالای یک کیلوگرم میباشد.

  اطلاعات بیشتر

  فیلم مصرفی: نایلون

  درصورتی که مایل به استعلام قیمت دستگاه فوق هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت مرکز دانلود به دست آورید و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فکس نموده یا به ایمیل yazdan.pr@gmail.com ارسال نمایید.


  * اطلاعات بیشتر راجع به بسته بندی شرینک پک + فیلم نحوه کارکرد شرینک (کلیک کنید)

  کلمات کلیدی:

  شرینک ، شیرینک ، شرینگ، شیرینگ، دوگانه سوز، گازی و برقی، وکیوم،دستگاه بسته بندی، پک، شرینگ پک، سپهرحمید، نایلون، سلفون، پلاستیک ، SepehrHamid ، Pack ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده، shering

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد