داشتن بسته بندی زیبا با ماشین آلات بسته بندی سپهرحمید

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

رشد تقاضای چین برای لیبل هم چنان در حال افزایش است پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 16 دی 1392 ، 12:12

رشد تقاضای چین برای لیبل هم چنان در حال افزایش است

 لیبل بسته بندی چین

 

در سال های اخیر، كشور چین پیشرفت سریعی در صنعت چاپ بسته بندی و لیبل های خود داشته است آن چه چین در این سال ها انجام داده است، حیرت تمام دنیا رابه دنبال داشته است. مطابق با آمار فدراسیون بسته بندی چین، كل ارزش صنعت بسته بندی چین در حال متجاوز از 2/1 تریلیون یوآن چین   (RMB) است كه این كشور را به دومین كشور بزرگ در سراسر دنیا در صنعت بسته بندی بدل ساخته است. هم زمان با جهش سریع اقتصاد چین، صنعت لیبل و صنعت چاپ بسته بندی این كشور بیش از 10 درصد رشد داشته است. مطابق با آمار و ارقام اتحادیه صنایع چاپ و تجهیزات چاپ چین، خروجی نهایی صنعت چاپ بسته بندی چین، 1715 میلیارد یوآن چین در سال 2009 بود در حالی كه در سال 2008 این عدد معادل 1550 میلیارد یوان به ثبت رسید كه نشان از افزایش و رشد 6/10 درصدی دارد. چاپ بسته بندی در حال حاضر 8/33 درصد كل خروجی صنعت چاپ چین را دراختیار دارد  .

 

 

 

 

 

مطابق آمار اداره مطبوعات و نشر جمهوری خلق چین، ‌در این كشور 101948 شركت چاپی وجود دارد كه 43384 شركت، شركت های بسته بندی هستند و 43درصد از كل شركت های چاپی چین را تشكیل می دهند. در حال حاضر صنعت چاپ بسته بندی با نرخی بسیار بالاتر از دیگر بخش های صنعت چاپ این كشور در حال رشد است كه به طور عمده به واسطه اقتصاد چین است. صنایع تولیدی و فرآیندی این كشور درحال ایجاد فرصت های بزرگ برای رشد و پیشرفت هستند  .

اگر نگاهی به بخش صنایع سبك كه شامل محصولات الكترونیكی، مواد غذایی نوشیدنی، دارویی و لوازم خانگی كوچك است، داشته باشید، كیفیت این محصولات در سال های اخیر به میزان قابل توجهی بهبود یافت است و بیش از پیش نیاز به بسته بندی های جذاب و رنگارنگ را آشكار می‌سازد  .

 

تقاضا برای صنایع غذایی با كیفیت، فرصت ایده ال و گسترده ای را برای صنعت چاپ بسته بندی چین پدید می آورد. در سال 2009، ارزش ناخالص صنایع غذایی 5/4 تریلیون یوان بود و بازار بسته بندی های غذایی به 70 میلیارد یوآن چین رسید  .

ارزش كل صنایع دارویی چین در حال حاضر بالغ بر 600 میلیارد یوآن است. 3200 شركت تولید كننده دارو، 13 هزار شركت عمده فروش، 22 هزار شركت خرده فروش دارو در كشور چین وجود دارد. بازار داروی چین با میانگین رشد سالیانه ده درصدی در حال پیشرفت است و فرصت های بسیاری در اختیار صنعت چاپ بسته بندی این كشور قرار می دهد. این شركت ها نیمی از تولید جهانی دارو را در اختیار دارند  .

نرخ رشد سالیانه صنعت لیبل 15 تا 20 درصد است كه سریع ترین نرخ رشد در بخش چاپ بسته بندی به شمار می رود. در حال حاضر تعداد 5 هزار شركت چاپ لیبل در بازار چین حضور دارند. درسال 2010 خروجی كلی بازار لیبل چین به 16 میلیارد یوآن یا حجم تولید 1/2 میلیارد متر مربع رسید كه نسبت به سال گذشته یعنی 2009، در حدود 20 درصد رشد را نشان می دهد  .

 

Letterpress (لیتر پرس) هم چنان اصلی ترین فن آوری چاپ مورد استفاده برای چاپ لیبل در چین است اما اخیراً سرمایه گذاری در تجهیزات چاپ بر روی ماشین آلات فلكسو كم عرض  (narrow) تمركز یافته است و محبوبیت واحدهای بیشتر چاپ و چاپ تركیبی درحال افزایش است. فن آوری دیجیتال، موقعیتی برجسته دارد. تولید تجهیزات چاپ دیجیتال، سال به سال در حال افزایش است اما فن آوری دیجیتال هنوز به صورت گسترده مورد استفاده شركت های چاپی چین نیست. در مورد مواد چاپ بسته، هم چنان بسته بندی های كاغذی غالب هستند. چنان‌چه چین در هر سال 92 میلیون تن كاغذ و مقوا تولید و مصرف می كند. بسته بندی پلاستیكی در جایگاه دوم قرار دارد مطابق آمار فدراسیون بسته بندی چین، بین سال های 2006 تا 2010، میانگین نرخ رشد بسته های پلاستیكی 13 درصد بوده است در حالی كه حجم تولید این محصولات به 16302 میلیون تن رسیده است  .

47 درصد از كل بسته بندی پلاستیكی مربوط به فیلم های بسته بندی است. در بسته بندی كاغذی، چاپ افست ورقی، عمده ترین فن آوری مورد استفاده است. اگر چه در سال های اخیر چاپ فلكسو در تولید جعبه های كاغذی و ظروف كارتنی، رشد سریعی داشته است. دای كات، فویل گذاری و مونتاژ داخل خط، در تولید كارتن های تاشو به طور گسترده مصرف می‌شود و فلكسو، سریع ترین رشد را در بازار كارتن های چند رنگ داشته است. پیشرفت پلیت های جدید، جوهرهای   UV بر پایه آب و غلطك های انیلوكس (Anilox)، كیفیت چاپ را بهبود بخشیده و پیش بینی شده است كه چاپ فلكسو به سرعت در صنعت بسته بندی های چاپی توسعه خواهد یافت.

به واسطه رشد اقتصاد ملی چین، تقاضا برای لیبل ها و بسته بندی مواد غذایی، شیمیایی، دارویی، محصولات پاك كننده، آرایشی وبهداشتی، لوازم خانگی الكترونیكی و صنایع لجستیك افزایش چشم گیری داشته است.

بازار در حال رشد بسته بندی، ورود شركت های جدید به این بازار را در پی داشته است. در میان 100 شركت برتر چاپی چین كه توسط آكادمی فن آوری چاپ چین (ART) منتشر شده است، 49 شركت، شركت چاپ بسته بندی هستند كه در میان آن ها 5 شركت بسته بندی انعطاف پذیر و 11 تولید كننده كارتن‌های تاشو دیده می شوند.

 

 با رشد تعداد كتاب های اینترنتی و دیگر رسانه ها ی اینترنتی مورد استفاده، چاپ كتاب به صورت سنتی كاهش یافته است و این عاملی برای تمركز جدی تر بر چاپ بسته بندی می باشد.

برخی از اصلی ترین شركت های چاپ بسته هم چون هولدینگ Shanghai Zijiang به تولید لیبل روی آورده اند. این شركت، یكی از بزرگ ترین شركت های بسته بندی در چین است كه عمدتا تولید كننده كارتن های KFC است كه دارای خط مونتاژ و كارگاه تولید تخصصی می باشد. Zijiang جعبه‌های كارتنی نیز تولید می‌كند. در سال 2004، شركت Zijang، 450 میلیون دلار برای راه‌اندازی كارخانه Shanghai Zigua Lable سرمایه گذاری كرد. این شركت جدید، متخصص در لیبل های چسب دار كاغذی و پلاستیكی با انواع PVC،OPP،PET و دیگر مواد است.

امروزه این شركت یكی از رقابتی ترین تولید كنندگان لیبل است. شركت دیگری كه می توان نام برد، هولدینگ هنگ كنگی Starlinght است كه زیر مجموعه هایی در Suzhou و Schenzhen در چین دارد كه متخصص در كارتن های تاشو، جعبه های كارتنی و لیبل های با كیفیت است. نیمی از محصولات شركت به ویژه آن هایی كه مورد مصرف محصولات الكترونیكی، اسباب بازی و لوازم آرایشی و بهداشتی هستند، صادر می شود. یك كارخانه جدید با تمركز بر تولید لیبل های چسب دار با دو دستگاه چاپ Nilpeter در سال 2011 توسط Starlinght به بهره برداری رسید.

در مقابل برخی شركت های كه كار خود را در لیبل آغاز كرده بودند با ادغام و یا سرمایه گذاری وارد بازار چاپ بسته بندی شدند. Suzhou Tiangtia یكی از این شركت هاست. كار اصلی Jiangtia، لیبل های الكترونیكی و لیبل های شیمیایی است اما در سال 2009، این شركت وارد بازار بسته بندی شد این كار، از طریق یك شركت چاپ جعبه رنگی و تأسیس یك كارگاه چاپ بسته بندی انجام شد.

هم چون اغلب بازارها در چین، بسته بندی نیز در حال تحول است و این جنبش و تحول به طور عمده در افزایش سرعت به چشم می‌خورد. با افزایش تقاضا برای محصولات مصرفی، تقاضا برای افزایش ظرفیت نیز توسعه می یابد و از آن جا كه عمده محصولات بسته بندی شده هستند، اثر آن بر بازار چاپ بسته بندی آشكار است.

 

ماشین سازی سپهرحمید سازنده ماشین آلات بسته بندی شرینک پک و وکیوم

www.sepehrhamid.com

منیع: ماهنامه فن آوری و توسعه صنعت بسته بندی

 

آخرين ويرايش : جمعه ، 13 دی 1392 ، 17:34
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • دستگاه شرینک تمام اتوماتیک
 • توضیحات:

  نام: شرینک تمام اتوماتیک

  مدل : SH300

  مشخصات :

  رنگ الکترواستاتیک، برق سه فاز، دارای سیستم کنترل حرارت، سیستم خنک کننده خروجی ( دو فن خنک کننده )، مجهز به دوخت پنوماتیک، نوارنقاله دور متغیر، با قابليت تعويض المنتها از خارج تونل

  ابعاد دستگاه بر اساس بسته بندی متغیر است و معمولا دستگاه در انتهای خط تولید قرار میگیرد .

  از ویژگیهای این دستگاه میتوان به کاملا تمام اتوماتیک بودن آن اشاره کرد به نحوی که بدون استفاده از نیروی انسانی میتواند محصولی را که از خط تولید بیرون آمده را بسته بندی نماید.

  جهت بسته بندی و شرینک کردن محصولاتی مانند : لوازم خانگی، کفش و کلیه محصولاتی که درون کارتن و یا ظرفی قرار میگیرد .

  فیلم مصرفی: نایلون

  درصورتی که مایل به استعلام قیمت دستگاه فوق هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت مرکز دانلود به دست آورید و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فکس نموده یا به ایمیل yazdan.pr@gmail.com ارسال نمایید.

   

  * اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه شرینک پک + فیلم نحوه کارکرد (کلیک کنید)


  کلمات کلیدی:

  شرینک ، شیرینک ، شرینگ، شیرینگ، وکیوم،دستگاه بسته بندی، پک، سپهرحمید، نایلون، سلفون، پلاستیک ، SepehrHamid ، Pack ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده، shering

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد