داشتن بسته بندی زیبا با ماشین آلات بسته بندی سپهرحمید

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

فیلم های كششی یا استرچ فیلم پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 7 اسفند 1392 ، 16:46

فیلم های كششی یا استرچ فیلم

 استرچ فیلم کششی

 

تغییر نیاز بازار برای فیلم های كششی (یا استرچ فیلم) برای بسته بندی در سال های اخیر، باعث شده تا تولیدكنندگان پلاستیك با تولید نمونه های جدید و تولید كنندگان ماشین آلات با تولید ماشین های جدید به دنبال پاسخ گویی به این نیاز باشند. هم اكنون زمانی می توانیم تولید یك فیلم را اقتصادی بدانیم كه حداقل عرض تولیدی 10متر و با سرعت 450 متر در دقیقه به انجام برسد. البته با توجه به نیازهای اكولوژیكی و اقتصادی، نیاز برای كاهش ضخامت فیلم ها نیز رو به افزایش است. از طرفی می توان حدس زد كه نیاز برای فیلم هایی كه هم اكنون از سهم رو به افزایش است. از طرفی می توان حدس زد كه نیاز برای فیلم هایی كه هم اكنون از سهم زیادی در بازار مصرف برخوردارند رو به افزایش خواهد گذاشت چرا كه ارزش افزوده در حال تبدیل شدن به یك اصل مهم در صنعت می باشد. یكی دیگر از گرایش های بازار را می توان تلاش برای جایگزین نمودن برخی محصولات همچون   PVC و كاغذ با انواع بهینه تر و كم ضررتر مواد اولیه است. چنین تغییرات اساسی در صنعت بسته بندی منجر به احساس نیاز به ماشین آلاتی سریع تر، انعطاف پذیرتر و با قابلیت تعویض قطعات و یا پر كردن در زمان كوتاه تر، بیشتر احساس می شود. ماشین آلاتی كه با دارا بودن تمامی موارد فوق، پروسه تولید را به صورت یك پارچه به انجام برسانند  .

 

 

 

 

شركت تولید ماشین آلات بروكنر   Brukner آلمان، در كنار افزایش تولید خطوط تولید كششی، اقدام به ایجاد تغییراتی برای بهینه سازی خطوط كششی هم زمان نیز نموده است. در این راه، آنها از فن آوری انحصاری شركت، یعنی   LISIM بهره برده اند. این واژه خود مخفف عبارت كشش هم زمان با موتورهای خطی است.

همان طور كه پیش تر ذكر شد، قوانین سخت گیرانه ای برای كاهش مواد اولیه مورد استفاده برای تولید BOPP وضع شده است. همین قوانین منجر به درخواست برای ماشین آلاتی دقیق تر گردیده است، ماشین آلاتی كه فیلم هایی نازك تر، با سرعت بیشتر و با حداقل خطای ممكن تولید نمایند. فن آوری LISIM این موضوع را اثبات نمود كه با 70% از توانایی های ماشین نیز می توان به نتایج دلخواه دست یافت. محصول به دست آمده برای استفاده در بسته بندی سیگار، فیلم های لایه لایه، برچسب ها و نوار چسب ایده آل می باشد به علاوه این كه 20 تا 30% صرفه جویی در تولید مواد اولیه نیز انجام پذیرفته است.

 

در این روش جدید تولید كه Contact-free نامیده می شود، فیلم تولید شده از شفافیت بسیار بالایی برخوردار بوده و عاری از هر گونه خش در ظاهر فیلم می باشد. این شفافیت بالا خود كمك بسیار زیادی به متالیزه كردن و ورقه كردن بهتر فیلم ها می كند. از دیگر مزایای این روش می توان به امكان تولید فیلم به صورت coextrude با قابلیت دوخت با حرارت كم و یا امكان دوخت چند لایه برای استحكام بیشتر دوخت، اشاره كرد. با توجه به كار مداوم دستگاه ها، تولید فیلم های شرینك نیز با كیفیت بالاتری صورت می پذیرد.

خواص فیلم های شیرینك را نیز می توان بسته به نوع مواد خام استفاده شده و میزان پارامتر تنظیم شده برای كشش، از 0% تا 70% تنظیم نمود. فیلم به دست آمده در این روش، با توجهبه كشش دو طرفه انجام شده، برای استفاده در ماشین آلاتی كه تا پیش از این از فیلم های PVC استفاده می نموده اند، بسیار مناسب می باشد. فیلم هایی كه به وسیله روش Machine Direction تولید می شوند، اكثرا در چاپ لیبل كاربرد دارند. از دیگر انواع فیلم كه در این روش تولید می شوند می توان به فیلم های foamed اشاره كرد. فیلم های foamed از انواع بسیار جدید فیلم ها هستند كه هنوز هم در فرآیند گسترش و تكامل قرار دارند ولی ماشین آلات Brukner موفق به تولید موفقیت آمیز آنها نیز شدند. در این فرآیند، كف مواد افزودنی شیمیایی، پایه مواد اولیه قرار دارد. با انجام عملیات كشش دو طرفه بر روی این مواد، فیلمی به دست آمد كه بسیار كم حجم می باشد و حجم تقریبی آن 21% گرم به سانتیمتر مكعب می باشد. از این فیلم می توان بجای انواع فیلم های مورد استفاده در صنعت بسته بندی، فیلم های ایزولاسیون گرمایی و كاغذهای مصنوعی، می توان استفاده كرد. از دیگر نمونه فیلم های جدید در دست تحقیق، می توان به فیلم های inline-coated اشاره نمود كه در تولید آن از حلال های با پایه آب استفاده می شود. فیلم به دست آمده، با موفقیت توانسته پوشش PVDC و آكریلیك را بر روی خود تحمل كند و از لحاظ صرفه اقتصادی نیز، به دلیل یكپارچگی فرآیند تولید، از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. فیلم های Coated ln line در مرحله دوخت نیز خواص خوبی از خود نشان داده است به علاوه این كه از خواص بازدارندگی مناسبی نیز برخوردار می باشد.

در انتها این نکته لازم به ذکر است که اعلام شود ماشین سازی سپهرحمید در کنار تولید ماشین آلات بسته بندی شرینک پک و استرچ پالت اقدام به فروش و توزیع انواع فیلمهای استرچ و شرینک پک نموده است که می توانید جهت کسب اطلاعات به قسمت فروش انواع فیلم شرینک در سایت مراجعه نمایید.

ماشین سازی سپهرحمید سازنده ماشین آلات بسته بندی شرینک پک و وکیوم

www.sepehrhamid.com

منبع: ماهنامه فن آوری و توسعه صنعت بسته بندی

 

آخرين ويرايش : چهارشنبه ، 7 اسفند 1392 ، 17:46
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک دو نفره
 • توضیحات:

  نام:  دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک دو نفره

  مدل  :     SH1100

  مشخصات   :

  رنگ کوره ای، برق تک فاز،

   

  دستگاه جهت دوخت انواع پلاستیک ها قرار میگیرد عملکرد دستگاه به صورت دستی است و میتواند توسط دو اپراتور به طور هم زمان بکارگیری شود .

   

   

  فیلم مصرفی: نایلون، سلفون

   

  کلمات کلیدی  :

  بسته بندی، پک، سیل، سیلر،  سپهرحمید، دوخت پلاست ، نایلون، سلفون، پلاستیک ، ماشین سازی، دستگاه ، ماشین آلات، SepehrHamid ، Pack ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده ،

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد