داشتن بسته بندی زیبا با ماشین آلات بسته بندی سپهرحمید

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

بررسی انواع پلاستیک ها در صنعت بسته بندی پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 14 آذر 1392 ، 04:04

بررسی انواع پلاستیک ها در صنعت بسته بندی

سلوفان: این فیلم اولین فیلم شفاف برای بسته بندی مواد غذایی است.شفافیت این فیلم نیز به خشك شدن سریع آن بعد از لاك اندود كردن كمك میكند. مهمترین نوع سلوفان نیتروسلوفان Ne)) است كه باچند لایه PVDCپوشانده شده است.سلوفان دارای خواص ویژه ای است كه مهمترین آنها نفوذپذیری نسبت به رطوبت است كه برای بسته بندی مواد غذایی مانند پیراشكی ونان مناسب است .

لازم به ذكر است كه 70% شكلاتهای تولیدی توسط سلوفان بسته بندی میشود .

 

 

 

فیلم بدون پوشش سلوفان به ضخامت cm 23.6 _22 ووزن Gr/cm3 1.45غیرقابل نفوذ به روغن بوده وبه آسانی توسط دستگاه بسته بندی می شود.امتزاج سلوفان بایك لایه LDPE باعث افزایش مقاومت آن ونیز غیرقابل نفوذ نسبت به اكسیژن و رطوبت می شود.اگر بایك لایه PVCDلاك اندود شود از آن برای بسته بندی كالباس ‌، سوسیس، پنیر، بادام زمینی ومایونز استفاده می شود .

پلی اولفین ها: پلاستیك هایی كه حاوی یكسری هیدروكربن های غیراشباع باشدو دارای یك پیوند دوگانه در مولكول باشندرا پلی اولفین می گویند. پلی اولفین در برابر نفوذ رطوبت وبخار آب مقاوم است. دوختها در ظروف پلی اولفین با المنت حرارتی است، اما پلی اولفین ها در برابر نفوذ گازها ومواد معظر مقاومت كمی دارند.اولین فیلم پلاستیكی تولید شده LDPE پلی اولفین بود .

LDPE: این پلی اتیلن 0.91_0.925 است كه مقاومت خوبی در برابر كشش و نفوذ پذیری بخار آب دارد؛نفوذ پذیری آن ازبخار آب Gr/m2 1 در روز در ضخامت 12آµm'>100 و حرارت ċ23 و رطوبت85% است. امادر برابر روغن مقاومت كمی دارد. شكل پذیری LDPE در مقایسه با كاغذ چندان مطلوب نیست .

موارد استفاده از LDPE عبارتند از :

كیسه های نایلونی بزرگ، فیلم باریك برای تولید ساك های پلاستیكی در مصارف گوناگون و كیف های حمل ونقل از LDPE با ضخامت mµ40 برای بسته بندی با سیستم خلا ، با ضخامت µm60 برای مواد غذایی مایع و نیمه جامد و ضخامتµm90 به صورت كیسه های پلاستیكی برای بسته بندی شیر استفاده می شود .

HDPE: وزن مخصوص HDPE Gr/cm3 0.965 _0.925 و نقطه ی ذوب آن ċ129 است. چگالی بالای این نوع پلی اتیلن ویژگی های خاصی به آن می بخشد ازجمله :

1. مقاومت آن در برابر كشش بیشتر شده و استقامت آن هم افزایش یافته .

2. كریستالیزاسیون آن افزایش می یابد .

3. مقاومت آن در برابر اصطكاك افزایش می یابد .

4. مهاجرت در آنها افزایش می یابد .

5. نفوذ پذیری بخار آب كاهش می یابد .

6. میزان نفوذ پذیری اكسیژن در فیلم HDPE كاهش می یابد.

7. مقاومت آن نسبت به حرارت افزایش می یابد .

8. دوختHDPE در دمای 125تا ċ150 امكان پذیر است در حالی كه برای دوخت فیلم پلاستیكی دمای 50تا 100 متداول است.

كاربرد:

به كیسه پلاستیكی برای بسته بندی برنج ومواذ غذایی منجمد شده، بطری پلاستیكی شیر ومایه ظرفشویی ، ظروف حمل ونقل( )بشكه پلاستیكی وتانكر ذخیره

پلی پروپیلن(P.P): وزن مخصوص حدود gr/cm3 ( )_0.9 دارد ویكی از مهمترین مواد پلاستیكی در بسته بندی به شمار میرود. مزیای در مقایسه با HDPE شفاقیت و استحكام آن است. نقطه ی ذوب ċ170_160 دارد.نفوذ پذیری بخار آب و اكسیژن در آن شبیه HDPE است وغیرقابل نفوذ نسبت به روغن بوده واستقامت آن در مقابل كشش وضربه دوبرابر كمتر از HDPE است.

موارد استفاده : كیسه پلاستیكی در بسته بندی ها_در بخش نساجی_

یكی ازمعایب PP شكنندگی آن در دمای پایین است

PP اصلاح شدهOPP)): ) ) در اصلاح نمودن PP انعطاف پذیری و مقاومت آن افزایش می یابد. فیلم پلاستیكی OPP به صورت نوار های بسته بندی یا نوارریسندگی مورد استفاده قرار می گیرد ، از فیلم OPP اغلب در بستن بسته بندی ثانویه استفاده میشود. نوار OPP در مقابل فشار ودمای ċ50-0 مقاوم است. از OPP در بسته بندی نمودن ثانویه شكلات، چیپس وماكارونی استفاده میشود.

P.S: دارای وزن مخصوص 0.95 gr/cm3 است. ان پلاستیك از ( )پذیری خوبی برخوردار است.

انواع مختلفP.S عبارتند از:

1. P.S استاندارد كه بسیار سخت، محكم و شفاف بوده ودر تولید لیوان از روش تزریقی استفاده میشود.

2. تركیبی از P.S با پلی مریزات مانند یوكادین بدست می اید كه باعث افزایش مقاومت آن دربرابر ضربه وسرما است.

3. تركیبی از P.Sوپلیمریزات است كه مقاومت حرارتی بالایی دارد ودر آمریكا، انگلستان و فنلاند از این مواد برای بسته بندی مارگارین استفاده می شود.

4. P.S به شكل چیپس كه از آن برای مواد حساس به ضربه مثل تخم مرغ استفاده میشود.

P.V.C: وزن مخصوص gr/cm31.45_ 1.35 و دارای مزایای زیر است:

1. مزه ان خنثی است، 2. بسیار شفاف ، نرم ومحكم است.

فیلم P.V.C با ضخامت های مختلف برای تولید ارزانترین سیستم بسته بندی استفاده می شود زیرا از نفوذ گازها ، بخر آب وتركیبات آروماتیكی جلوگیری میكند وتغییر شكل نمیدهد. از P.V.C در دو شكل نرم شده (انعطاف پذیروشفاف) ونرم نشده (سخت و غیرقابل انعطاف) در صنعت بسته بندی استفاده میشود. از P.V.C نرم شده برای بسته بندی گوشت و سبزیجات با ماندگاری كوتاه مدت استفاده می شودو به دلیل خاصیت چروك شدن در سیستم های شرینگ استفاده میشود.

در سال 1975 دربطری های P.V.C الكل بسته بندی شده بود بدلیل امكان مهاجرت ونیل كلراید در محصول وبروز سرطان كبد استفاده از آن در بسته بندی این نوع محصولات ممنوع شد. به طور كلی از P.V.C برای بسته بندی شكلات ، بیسكویت ، قهوه ، ترشیجات ، روغن نباتی جامد ، مارگارین و فراورده های لبنی استفادهمی شود.

P.V.D.C: وزن مخصوص P.V.D.C gr/cm31.75_1.68 است. P.V.D.C مطلقا غیرقابل نفوذ به گازها ، بخار آب ، مواد معطر وچربی بوده ودر مقابل حلال های معدنی مقاوم است واز شفافیت خاصی برخوردار است .میزان نرم كنندهایی كه به آن اضافه میكنند 8% است .از P.V.D.C برای بسته بندی گوشت تازه ، گوشت منجمد شده ، پنیر قالب گیری شده ومرغ منجمد استفاده میشود .

:Pet پلی استر در مقابل كشش ومواد شیمیایی مقاومت خوبی دارد. در تولیید آنها ازنرم كننده استفاده نمیشود، شفاف وگرات قیمت اند. از فیلم et .P بدلیل نفوذ پذیری كم به گازها برای بسته بندی های با سیستم خلأ با گاز خنثی استفاده میشود.

P.E.T.f: استفاده ازP.E.T روزبه روز درحال افزایش است. این نوع فیلم در مقابل كشش وضربه بسیار محكم ودر مقابل بخار آب غیرقابل نفوذ بوده وقادر به تحمل دمای ċ051تا 50می باشد. از این فیلم فقط در دمای ċ 20 ورطوبت 85% با ضخامت 100µm مقدار gr/cm2 2 درهرروز بخار آب نفوذ میكند. این ماده ی پلاستیكی به دلیل ضخامتش بسیار گران است. از معایب آن میتوان عدم دوخت آسان با المنت حرارتی نام برد كه این مشكل نیز باامتزاج آن باLDPE مرتفع میشود. برای بسته بندی گوشت تازه یا تخمیر شده PET را با فویل آلومینیم و LDPE امتزاج می نمایند. در امریكا و انگلستان از بطری های PET برای بسته بندی نوشابه های گازدار ودر ژاپن برای بسته بندی سس سویا استفاده می شود.

از PET با پوشش كاغذی به عنوان قالب شیرینی استفاده می شودكه می توانند حرارت 220ċ را تحمل كند . اگر PET بایك لایه آلومینیم امتزاج شود خاصیت Barier در مقابل نور را پیدا می كند از آن برای پوشش خارجی كباب كردن گوشت در اجاق برقی و گازی بادمای 260ċ استفاده می شود.

P.C (پلی كربنات): دارای وزن مخصوص 1.12gr/cm3 است. بسیار شفاف است وازقابلیت دوخت بسیار بالا برخوردار است ومیتوانند دمای180_200ċ راتحمل كند. برای درپوش زدن بطری های P.C می توان از نوار آلومینیم استفاده كرد. نفوذپذیری اكسیژن از آنها20بار كمتر وCo2 40بار كمتر از P.V.D.C است. نقطه ذوب حدود 135ċ ودرمقابل روغن غیر قابل نفوذ است. اغلب با مواد دیگر مثل PVDCیا PA/PE امتزاج می شود. از آن برای بسته بندی بطری های چند بار مصرف، مایع ظرفشویی و... اسفاده می شود ولی به علت گرانی این ماده در بسته بندی مواد غذایی به ندرت از آن استفاده می شود.

P.A پلی آمید: پلی آمید برحسب تعداد اتم كربن در ساختار زنجیره ای مونومرها مشخص می شود. اغلب ازفیلم PA برای سبك PA=12,PA=11,PA=6 كه فرم پذیرند استفاده می شود.وزن مخصوص آن 1.04_1.12gr/cm3 است، نقطه ذوب PA=6 ، 220ċ است ودرجه حرارت استریلزاسیون 145_150ċ رانیز می توانند تحمل كند. نفوذ روغن، موادمعطر وگازها ازآن بسیار مشكل صورت میگیرد. یكی از معایب PA در درجه حرارت های بالا (180_190 )بهم می چسبد. ازPA=6 میتوان نوار پلاستیكی (تسمه) تولید كردچون مقاومت آن در مقابل كشش زیاد بوده واستحكام آن در مقایسه با نوارهای پلاستیكی دیگر 3برابر بیشتر است.

PA یكی ازگرانترین فیلم های پلاستیكی است كه به همین دلیل از آن برای موارد خاص بسته بندی مقرون به صرفه است استفاده می كنند.از امتزاج PAبا) (HDPEبرای تولید كیسه های پلاستیكی پلی آمیدی جهت بسته بندی كالباس وبه صورت كیسه پخت برنج وكیسه پلاستیكی جهت تولید گوشت تخمیری استفاده میشود .

اگر5لایه فیلم PA/PE/PE/PA/PE باهم امتزاج شوند ازآن برای بسته بندی پنیر و گوشت تخمیر شده استفاده می شود.

فیلم های مركب :استفاده از این فیلم ها از سال 1950 میلادی شروع و امروزه در بسته بندی مواد غذایی در سیستم خلأ ، سیستم MAP واسپتیك استفاده میشود. علت اصلی استفاده از این فیلم ها خواص ویژه ی آنهاست كه عبارتست از: 1-این فیلم از شفافیت خاصی وچاپ پذیری مطلوبی برخوردار است. 2- مقاومت آنها نسبت به نفوذ گازها، رطوبت ونور بالا است. 3- از قابلیت دوخت حرارتی مطلوبی برخوردارندوبه راحتی به بسته های مورد نظر در ماشین های FFS تبدیل میشوند.

فیلم های مركب به دو گروه تقسیم میشوند: 1- فیلم های پلاستیكی پوشش داده شدهwrapped film. 2-فیلم ها ی چند لایه (Laminated film )

1_ساده ترین فیلم مركب از یك فیلم حامل ویك لایه PE كه خاصیت دوخت حرارتی به آن می دهد ساخته شده است. پلاستیك هایی كه اغلب به عنوان مواد پوشش دهنده استفاده میشوند عبارتند از: 1-LDPE 2- EVA 3- آینومرها 4- PVC,PVDC

2_چند لایه ها: متدهای ساخت لفافهای چند لایه برای پلاستیك ها و غیر پلاستیك ها مشابه است به جز ( ) اكستروژن كه فقط برای ترمو پلاستیك ها استفاده می شود. امروزه درتهیه چند لایه ها از روش های متفاوتی استفاده می شود: 1_ استفاده از چسب های مایع ومحلول وچسب های با نقطه ذوب بالا 2_ استفاده از پوشش های ترمو پلاستیك 3_ استفاده از پوشش های اكستروژن و كو اكستروژن

جدول 3- خصوصیات مواد اولیه به كاربرده شده از تركیب لفاف های چند لایه:

قدیمی ترین فیلم مركب فیلم سلواز آغشته به پوشش نیترو سلواز است. پس از چندی فیلم سلولز با پوشش PVDC به بازار عرضه شد. امروزه فیلم سلولزی سه لایه كه حاوی لایه های پلی اتیلن ، آلومینیم وسلوفان می باشد. كه در تولید وبسته بندی آبمیوه در سیستم های دوی پك مورد استفاده قرار می گیرد .

استفاده از فیلم های مركب:

1. تولید كیسه

2. قوطی های آلومینیم

3. كارتن ها

4. ظروف Bag in Box

5. ظروف مركب قالب گیری شده

6. بطری ها ی مركب

7. كیسه های اتو كلاوی

بسته بندی های سخت از نوع Form/Fill/Seal :اولین ( ) این بسته بندی كه با نام تتراپك در سوئد به كار گرفته شد از مقوا/ فویل آلومینیم / پلی اتیلن/ تشكیل شده بود وبرای بسته بندی شیر و آبمیوه به كار میرفت.

بسته بندی های مركب : بعضی بسته های قابل انعطاف پلاستیكی با مواد دیگر به صورت تركیب عرضه میگردند نظیر كی پاك یا دیو پاك كه توسط شركت ایرفیكس تولید می شود. این بسته ها از صفحات صاف تشكیل شده كه می توانند اشكال مختلفی را به خود بگیرند. مهمترین كاربرد این قبیل بسته بندی ها برای محصولات گوشتی خشك می باشدكه در هنگام مصرف درون بسته آماده می شوند.

نوعی بسته بندی جدید بنام let pack كه از بدنه اكسترود شده ی pp ساخته شده است نیز جز بسته بندی های مركب است ، این بدنه روی ماشین ساخت توسط رشته هایی از مواد بامشاركت فویل آلومینیم كه قبلا تزئین وچاپ شده پوشانده می شود ودرب وكف آنها تئسط صفحات از پیش قالب شده سوار میگردد . كاربرد آنها بیشتر جهت فراوردهای گوشت می باشد.

تولید وساخت ظروف پلاستیكی : امروزه تكنولوژی ساخت ظروف پلاستیكی از تعدادی روش ها نظیر قالب گیری بادی ، قالب گیری تزریقی ، ترموفورمینگ و قالب گیری تراكمی بدین منظور استفاده می شود.

1. قالب گیری تزریقی: این روش بانرم كردن ماده اولیه در یك سیلندر نرم كننده آغاز وسپس با تزریق مواد سیال تحت فشار به قالب نسبتا سرد ادامه می یابد. براثرتماس مواد سیال با دیواره ی قالب مواد سخت شده و ظروف مورد نظر شكل می گیرد. ظروف قالب شده بااستفاده از سوزن پران وهوای فشرده ویا بعضی وسایل دیگر خارج میكنند. به علت كوتاه بودن عمر مفید قالب ها این روش در مجموع اقتصادی نیست.

2. قالب گیری بادی: اصول تكنیك قالب گیری بادی از صنعت شیشه گری الهام گرفته شده است، بدین طریق كه هوا تحت فشار برتوده مذاب پلاستیك محبوس در قالب با دیواره خنك و شكل دلخواه دمیده می شود فشار هوا باعث می شود تا توده مذاب منبسط شده ووقتی بر دیواره ی سرد قالب برسد پلاستیك توسط تماس بابدنه خنك می شود. قالب راپس از این مرحله باز كرده وظرف تهیه شده را خارج می كنند.

بطری بادی از نوع FFS : امروزه فرایندی جهت ساختن بطری بادی بكار گرفته می شود كه تمام مراحل ساخت بطری، پر كردن ودرب بندی آن همكی در حالی انجام می گیرد كه بطری هنوز در داخل قالب بوده و از آن خارج نگردیده است . بدیهی است یكی از منافع این فرایند امكان پركردن مواد غذای مایع در ظروف بسته بندی در شرایط اسپتیك می باشد. كاربرد عمده ی این بطری ها در بسته بندی شیر است.

3. ترموفورمینگ: دراین روش صفحات پلاستیكی از مولدهای حرارتی عبور نموده تانرم شود سپس با قرار دادن آن در فالب ظروف به شكل قالب ساخته میشود. در عمل سه روش عمده برای تولید این ظروف وجود دارد:1- فرم دادن كششی 2- فرم دادن فشاری 3- فرم دادن به روش درهم رفتن

الف_ فرم دادن كششی :این روش ساده ترین نوع فرایند ترموفورمینگ است كه عبارت است از ثابت نگه داشتن صفه پلاستیكی بر روی یك جسم سخت كه به جعبه قالب وصل می گردد سپس جعبه راتا زمان به دست آمدن حالت نیمه جامد حرارت می دهند و مقاومت ان در فضای میان قالب و صفحه خلأ ایجاد می شود .فشاراتمسفر روی صفحه موجب می گردد تا صفحه به داخل قالب كشیده شود شئ تا زمان خنك شدن به شكل قالب در آن باقی می ماند.

ب_ فرم دادن فشاری :این روش مشابه كششی است باستثنای اینكه همزمان با ایجاد خلأ هوای فشرده نیز از بالای صفحه به كار گرفته می شود.

ج_ فرم دادن به روش درهم رفتن: در این فرایند صفحه گرم شده با فشار میان قالب نرومادگی محبوس شده و بدین صورت ظروف شكل می گیرد در روش ها گرم كردن صفحه باستفاده از اشعه مادون قرمز انجام می شود.

امروزه روش ترموفور مینگ به طور وسیعی در تهیه ظروف بسته بندی مواد غذایی بكار گرفته می شود نظیر ظروف مخصوص برای بسته بندی ماست، خامه، مارگارین، گوشت تازه، محصولات باغی، شكلات و بیسكویت.

4. قالب گیری تراكمی: این روش یكی از روشهای قدیمی شناخته شده ای است كه جهت قالب نمودن پلیمر بكار گرفته می شود و بعنوان مهمترین فرایند رزین های ترموست در بسته بندی مواد غذایی جهت تولید دربهای پیچی برای بطری ها مطرح بوده و ماده ی اولیه آن هم عموما اوره و فرمالدئید می باشد. روش عمل بدین صورت است كه ابتدا وزن و حجم معینی از پودر رزین را درحفره یك قالب باز واز پیش گرم شده ریخته و قالب را می بندند سپس پرس تراكمی توسط فشار هیرولیكی به قالب اعمال شده و همزمان با آن قالب را حرارت می دهند كه این عمل موجب ذوب شدن پودر رزین ترموست وجریان یافتن توده مذاب در سطح قالب می گردد پس از خشك شدن قالب آن را باز كرده وشئ قالب زده شده راكه سخت گردیده خارج می كنند.

بازیافت پلاستیك ها :در سال های 1990 _1970 اقدامات وسیعی برای تبدیل واستفاده از ضایعات بسته بندی پلاستیكی انجام پذیرفت ، امروزه از ضایعات PE جهت سلختن زوائد بسته بندی استفاده می شود.

* به علت كمبود انواع گوناگون بسته بندی امروزه تولید ظروف پلاستیكی بخصوص از نوع یكبار مصرف به جهت دارا بودن مزایای ساخت ، شكل پذیری آسان وتنوع آن از نظر اندازه وشكل رواج فراوان یافته است.

در انتها این نکته لازم به ذکر است که اعلام شود ماشین سازی سپهرحمید در کنار تولید ماشین آلات بسته بندی شرینک پک و استرچ پالت اقدام به فروش و توزیع انواع فیلمهای استرچ و شرینک پک نموده است که می توانید جهت کسب اطلاعات به قسمت فروش انواع فیلم شرینک در سایت مراجعه نمایید.

 

Reference:

* بسته بندی مواد غذایی تالیف دکتر نظامی ضیابری

* سایت ICFP

به نقل از: package.blogfa

ماشین سازی سپهرحمید سازنده ماشین آلات بسته بندی شرینک پک و وکیوم

www.sepehrhamid.com

 

 

 

آخرين ويرايش : پنجشنبه ، 14 آذر 1392 ، 09:03
 

نظرات  

 
0 #3 بیدکی 10 تیر 1396 ساعت 03:16
با سلام واحترام
در خصوص آزمون نفوذپذیری به بخارآب و خرید تجهیزات این آزمون در صورت امکان خواهشمند است راهنماییهای لازم را مبذول فرمائیدشرکت ما تولید کننده بسته های چند لایه تتراپک می باشد
نقل قول
 
 
0 #2 ابراهیم 18 مهر 1394 ساعت 16:11
سلام کاتالوگ یا هرچیزه دیگه ای که دارید برام بفرستید با قیمت هر نمونه با مقاومت ودوام هر نمونه با تشکر
نقل قول
 
 
0 #1 احمدپناه 25 آذر 1392 ساعت 17:20
سلام جهت تست بازار برای طرحی از بسته بندی بصورت ظروف نیاز به دستگاهی دارم که در منزل نیازم را براورده کند و قیمت مناسبی هم داشته باشه. که در صورت ok بازار, درتعداد بالا برای کار در منزل از آن استفادهمفید کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • دستگاه شرینک تمام اتوماتیک چهار طرف دوخت
 • توضیحات:

  نام: شرینک تمام اتوماتیک چهار طرف دوخت

  مدل : SH300.4

  مشخصات :

  رنگ الکترواستاتیک، برق سه فاز، دارای سیستم کنترل حرارت، سیستم خنک کننده خروجی ( دو فن خنک کننده )، مجهز به سه دوخت پنوماتیک، نوارنقاله دور متغیر، با قابليت تعويض المنتها از خارج تونل

  ابعاد دستگاه بر اساس بسته بندی متغیر است و معمولا دستگاه در انتهای خط تولید قرار میگیرد .

  از ویژگیهای این دستگاه میتوان به کاملا تمام اتوماتیک بودن آن اشاره کرد به نحوی که بدون استفاده از نیروی انسانی میتواند محصولی را که از خط تولید بیرون آمده را بسته بندی نماید.

  جهت بسته بندی و شرینک کردن محصولاتی مانند : طاقه پارچه، سنگ مصنوعی، سرامیک، کاشی و کلیه محصولاتی که درون کارتن و یا ظرفی قرار میگیرد . این دستگاه مناسب محصولات با وزن بالای یک کیلوگرم میباشد.

  فیلم مصرفی: برحسب نیاز سلفون شرینک یا نایلون

  درصورتی که مایل به استعلام قیمت دستگاه فوق هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت مرکز دانلود به دست آورید و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فکس نموده یا به ایمیل yazdan.pr@gmail.com ارسال نمایید.


  * اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه شرینک پک + فیلم نحوه کارکرد (کلیک کنید)


  کلمات کلیدی:

  شرینک ، شیرینک ، شرینگ، شیرینگ، وکیوم،دستگاه بسته بندی، پک، سپهرحمید، نایلون، سلفون، پلاستیک ، SepehrHamid ، Pack ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده، shering

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد