اشتغال به صنعت ماشین سازی در ایران امروز، هنر، جسارت، تلاش و نوآوری بی وقفه ای را می طلبد که جز از سر عشق و ایمان به آفرینش، دلیل و منطق دیگری نمی پذیرد.

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

مروری بر چند گزارش درباره آینده بازار بسته بندی پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 22 اسفند 1392 ، 09:22

مروری بر چند گزارش درباره آینده بازار بسته بندی

 آینده صنعت بسته بندی

موسسه تحقیقاتی Freedonia   پژوهشهای فراوانی در عرصه های گوناگون دارد. بسته بندی از جمله شاخه هایی است که این موسسه بر روی آن کار می کند و سالانه چندین گزارش گران قیمت برای آن ارائه می دهد. در ادامه به چندین گزارش این موسسه در مورد بسته بندی می پردازیم.

 

 

 

بسته بندی اسپتیک   تا 2015 (Aseptic  )

پیش بینی می شود تقاضای جهانی   برای بسته های اسپتیک با نرخ رشد سالانه   1/9 درصد به 8/35 میلیارد دلار در سال 2015 برسد.

هند و چین بیشترین تقاضا را تجربه خواهند کرد. سود این صنعت در   ایالات متحده انعکاسی از نیازهای پر کردن اسپتیک مایعات دارویی خواهد   بود. نوشیدنی ها همچنان بزرگترین بازار این نوع بسته بندی خواهد بود.

این گزارش به بررسی صنعت 2/23 میلیارد دلاری بسته بندی اسپتیک   در جهان پرداخته است. داده هاى آماری سالهاى 2000، 2005، و 2010   را بررسی شده و وضعیت صنعت بسته بندی اسپتیک در سالهای 2015 و   2020 پیش بینی شده است. اطلاعات در گروه های گوناگون چون محصول (ظروف مقوایی، بطری ها، کیسه ها و پوچ ها، ویال ها و آمپول ها، سرنگ های   از پیش پر شده، کاسه ها)، بازار (نوشیدنی ها، غذا، مواد دارویی و پزشکی) در یک تقسیم بندی منطقه ای شامل 17 کشور دسته بندی شده است.   همچنین این تحقیق نگاهی دارد به بررسی فاکتورهای زیست محیطی، ارزیابى ساختار صنعت، سنجش سهم شرکتها در بازار و معرفی 38 شرکت رقیب در این صنعت از جمله Tetra Pak International  ، Reynolds  ، Becton Dickinson   و Group  .

 

وضعیت جهانی   سرویس های غذایی   یکبارمصرف تا 2015

پیش بینی می شود تقاضای جهانی   برای سرویس های غذایی یکبارمصرف با نرخ رشد سالانه 4/5 درصد به   3/53 میلیارد دلار در سال 2015 برسد.

سرویس افزار یکبارمصرف بزرگترین بخش این بازار باقی خواهد ماند   و این در حالی است که بسته بندی یکبارمصرف سریعترین رشد را خواهد   داشت. سریعترین رشد را در آسیا شاهد خواهیم بود آن هم به واسطه چین و هند. جایی که پیش از این هم تجربه سریعترین نرخ رشد را داشته است.

این گزارش به بررسی صنعت 41 میلیارد دلاری سرویس های غذایی یکبارمصرف در جهان پرداخته است. داده هاى آماری سالهاى 2000، 2005، و 2010 را بررسی شده و وضعیت این صنعت در سالهای 2015 و 2020 پیش بینی شده است. اطلاعات در گروه های گوناگون چون محصول (کاسه ها، سرویس کامل ظروف، قاشق و چنگال و کارد، ظروف حمل، انواع درپوش های تخت و برجسته، لفاف ها، کیسه ها، دستمال سفره ها، دستمال های مرطوب و عطری)، بازار (مانند مراکز خوردن و نوشیدن) در یک تقسیم بندی منطقه ای شامل 18 کشور بزرگ دسته بندی شده است.

همچنین این تحقیق نگاهی دارد به بررسی فاکتورهای زیست محیطی، ارزیابى ساختار صنعت، سنجش سهم شرکتها در بازار و معرفی 43 شرکت رقیب در این صنعت از جمله Reynolds Group، Dart Container، Svenska Cellulosa.

 

فیلم شرینک و استرچ تا سال 2015

پیش بینی می شود تقاضا برای فیلمهای شرینک و استرچ در ایالات متحده آمریکا با نرخ رشد سالانه 3/3 درصد به 4/2 میلیارد دلار در سال 2015 برسد. فیلم استرچ بخش غالب این بازار خواهد ماند این در حالی است که فیلمهای استرچ یکپارچه یا قالبی (Stretch hood) سریعترین رشد را خواهد داشت. رشد تقاضا برای فیلم شرینک نسبت به فیلم استرچ تنها بر اساس وضوح بالا و قابلیت چاپ عالی تعیین خواهد شد و می تواند تا حد زیادی باعث سبقت گرفتن در بازار باشد.

این گزارش به بررسی صنعت 2 میلیارد دلاری فیلم شرینک و استرچ در ایالات متحده پرداخته است. داده هاى آماری سالهاى 2000، 2005، و 2010 را بررسی شده و وضعیت این محصول در ایالات متحده در سالهای 2016 و 2021 پیش بینی شده است. اطلاعات در گروه های گوناگون چون تیپ (فیلم استرچ، فیلم شرینک)، بازار (مانند بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی نوشیدنی ها، بسته بندی کاغذ و منسوجات، بسته بندی محصولات مصرفی، انبارداری و توزیع)، کاربرد و رزین دسته بندی شده است.

همچنین این تحقیق نگاهی دارد به بررسی فاکتورهای زیست محیطی، ارزیابى ساختار صنعت، سنجش سهم شرکتها در بازار و معرفی 32 بازیگر اصلی این صنعت از جمله Sigma، Berry Plastics، AEP Industries و Plastics.

 

وضعیت جهانى بیوپلاستیک ها تا سال 2015

تقاضاى جهانى براى پلاستیک هاى زیست تخریب پذیر و پلاستیک هاى زیست پایه تا سال 2015 بیش از سه برابر خواهد شد. در حالى که رشد بسیار خوبى است براى پلاستیک هاى زیست تخریب پذیر مانند رزینهاى بر پایه نشاسته و پلى لاکتیک اسید (PLA) پیش بینى مى شود، اما پلى اتیلن زیست پایه محرک اولیه تقاضا خواهد بود.

غرب اروپا بزرگترین بازار فروش یا خروجى براى پلاستیک هاى زیست تخریب پذیر خواهد بود.

این مطالعه، به تجزیه و تحلیل صنعت بیوپلاستیک جهان با ظرفیت سیصد هزار متریک تن پرداخته است.

این مطالعه به بررسى داده هاى صنعت بیوپلاستیک در سالهاى 2000، 2005 و 2010 پرداخته و وضعیت آن را در سالهاى 2015 تا 2020 در گروه بندى هایى بر اساس محصول پیش بینى مى کند. نتیجه مطالعات (مانند رزین برپایه نشاسته، پلى لاکتیک اسید، بیوپلاستیک هاى پلى استر، PHAها، پلى اتیلن زیست پایه، پلى آمید زیست پایه)، بازار (مانند ظروف، فیلم بسته بندى، پرکننده ها، کیسه هاى غیربسته بندى، سرویس هاى غذایى یکبار مصرف، کشاورزى، اتوماسیون و الکترونیک) دسته بندى شده

و در سطح جهانى در 16 کشور بزرگ جهان بررسى شده است.

این مطالعه همچنین عوامل زیست محیطى، ساختار صنعت، و سهم بندى بازار را مورد ارزیابى قرار داده و به معرفى 37 بازیگر اصلى این صنعت از جمله شرکتهاى Innovia film،NatureWorks و Novamont.

 

وضعیت جهانى لیبل ها تا سال 2015

تقاضاى جهانى براى لیبل ها تا سال 2015 نرخ رشد سالانه اى برابر 2/5 درصد خواهد داشت. برچسب هاى حساس به فشار همچنان بزرگترین بخش این صنعت باقى خواهند ماند و تقاضا براى لیبل هاى چسب خور (غیر خودچسب) نیز ادامه خواهد داشت. منطقه آسیا/اقیانوسیه سریعترین رشد را خواهد داشت و با توجه به تولیدکنندگان بزرگ خود به عنوان بزرگترین بازار این صنعت باقى خواهد ماند. این مطالعه، به تجزیه و تحلیل صنعت جهانى لیبل با 1/40 میلیارد متر مربع مى پردازد. در این مطالعه داده هاى صنعت لیبل در سالهاى 2000، 2005 و 2010 بررسى شده و وضعیت آن را در سالهاى 2015 تا 2020 پیش بینى مى کند.

نتیجه مطالعات در گروه بندى هایى بر اساس روشهاى کاربرد (مانند حساس به فشار، غیر خودچسب)، مواد (مانند کاغذ، پلاستیک)، فن آورى چاپ، بازار (مانند غذا، نوشیدنى، دارویى، خانگى، صنایع شیمیایى، مواد غذایى فاسدشدنى) دسته بندى شده و در سطح جهانى در 19 کشور بزرگ جهان بررسى شده است.

این مطالعه همچنین عوامل زیست محیطى، ساختار صنعت، و سهم بندى بازار را مورد ارزیابى قرار داده و به معرفى 48 شریک این بازار از جمله شرکتهاى CCL Industries، Fuji Seal International و Avery Dennison مى پردازد.

 

وضعیت جهانى بسته هاى دارویى تا سال 2015

تقاضاى جهانى براى بسته بندى دارویى تا سال 2015 نرخ رشد سالانه اى برابر 5/5 درصد خواهد داشت. کشورهاى توسعه یافته اروپاى غربى، ایالات متحده و ژاپن بیش از هفتاد درصد بازار را در اختیار خواهند داشت با این حال چین سریعترین رشد را خواهد داشت. همچنین هند و برزیل نیز به بازارهایى که رشد سریع دارند وارد خواهند شد.

این مطالعه، به تجزیه و تحلیل صنعت جهانى بسته بندى دارویى با 2/47 میلیارد دلار مى پردازد. در این مطالعه داده هاى صنعت بسته بندى دارویى در سالهاى 2000، 2005 و 2010 بررسى شده و وضعیت آن را در سالهاى 2015 تا 2020 پیش بینى مى کند. نتیجه مطالعات در گروه بندى هایى بر اساس مواد اولیه (مانند رزینهاى پلاستیک، کاغذ و مقوا، شیشه، فویل آلومینیوم)، گروه تولیدى (مانند ظروف اولیه، سیستمهاى دربندى، لیبل ها، ظروف ثانویه، ظروف نسخه نویسى، لوازم جانبى) و در سطح جهانى در 14 کشور جهان بررسى شده است.

این مطالعه همچنین عوامل زیست محیطى، ساختار صنعت، و سهم بندى بازار را مورد ارزیابى قرار داده و به معرفى 38 بازیگر اصلى این صنعت از جمله شرکتهاى Gerresheimer، Amcor و Becton Dickinson مى پردازد.

 

وضعیت جهانى بسته هاى حجیم و فله (Bulk Packaging) تا سال 2015

تقاضاى جهانى براى بسته بندى حجیم تا سال 2015 نرخ رشد سالانه اى برابر 8/5 درصد خواهد داشت. پیش بینى مى شود پیشرفتها در صنایع تولیدى بخصوص صنایع مرتبط با مصرف کننده نهایى مثل صنایع شیمیایى، دارویى، غذایى و نوشیدنى ها رخ دهد.

چین و ایالات متحده به عنوان بزرگترین بازارهای جهانی تقریباً نیمی از سود این بازار را به خود اختصاص خواهند داد.

این مطالعه، به تجزیه و تحلیل صنعت جهانی بسته بندی های حجیم و فله ای با 3/42 میلیارد دلار می پردازد. در این مطالعه داده های این صنعت در سال های 2000، 2005 و 2010 بررسی شده و وضعیت آن را در سال های 2015 تا 2020 پیش بینی می کند. نتیجه مطالعات در گروه بندی هایی بر اساس نوع (مانند کیسه های حمل و نقل، لفاف بسته بندی، بشکه ها، سطل ها)، مواد (مانند پلاستیک، کاغذ و مقوا، فولاد)، بازار (مانند مواد غذایی فاسد شدنی، مواد غذایی فاسد نشدنی) و در سطح جهانی در 18 کشور مطرح جهان بررسی شده است.

این مطالعه همچنین عوامل زیست محیطی، ساختار صنعت، و سهم بندی بازار را مورد ارزیابی قرار داده و به معرفی 44 بازیگر اصلی از جمله شرکت های Illinois Tool Work، Greif و Mauser می پردازد.

 

وضعیت جهانی ماشین آلات بسته بندی تا سال 2014

تقاضای جهانی برای ماشین بسته بندی تا سال 2014 نرخ رشد سالانه ای برابر 7/4 درصد خواهد داشت که عمدتاً به وسیله کشورهای در حال توسعه صورت می گیرد. پیش بینی می شود تقاضا در مناطق توسعه یافته پس از طی یک دوره رکود، دوباره باز می گردد.

همچنین به نظر می آید ماشین آلات بسته بندی نوشیدنی ها سریعترین بازار روبه رشد خواهد بود و این درحالی است که ماشین آلات لیبل زنی و کدگذاری، پرکنی، فرم/فیل/سیل سریعترین رشد را تجربه خواهند کرد

این مطالعه، به تجزیه و تحلیل صنعت 6/28 میلیارد دلاری ماشین آلات بسته بندی در جهان می پردازد.

در این مطالعه داده های این صنعت در سال های 1999، 2004 و 2009 بررسی شده و وضعیت آن در سال های 2014 تا 2019 پیش بینی می کند. نتیجه مطالعات در گروه بندی بر اساس تیپ (مانند پرکن، فرم/فیل/سیل، لیبل زنی و کدگذاری، لفاف پیچی، تسمه کشی و پالت بندی، فرم دهی جعبه، بسته بندی و دربندی)، بازار (مانند غذا، نوشیدنی ها، دارویی و محصولات شخصی، محصولات شیمیایی) و در سطح جهانی در 26 کشور جهان بررسی شده است.

این مطالعه همچنین عوامل زیست محیطی، ساختار صنعت و سهم بندی بازار را مورد ارزیابی قرار داده و به معرفی 40 بازیگر این صنعت از جمله شرکت های Krones، Bosch Packaging Technology و Tetra laval می پردازد.

 

ماشین سازی سپهرحمید سازنده ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک و استرچ پالت)

www.sepehrhamid.com

آخرين ويرايش : جمعه ، 23 اسفند 1392 ، 19:31
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • دستگاه شرینک نیمه اتوماتیک
 • توضیحات:

  نام: شرینک نیمه اتوماتیک

  مدل : SH200

  مشخصات :

  رنگ کوره ای، برق سه فاز، دارای سیستم کنترل حرارت، سیستم خنک کننده خروجی ( دو فن خنک کننده )، مجهز به دوخت پنوماتیک، با قابليت تعويض المنتها از خارج تونل

  ابعاد دستگاه بر اساس بسته بندی متغیر است .

  جهت بسته بندی و شرینک کردن محصولاتی مانند : انواع محصولاتی که درون کارتن ، جعبه ( مانند کفش ، دمپایی ، گوشت، لوازم خانگی، گز و سوهان ، سرامیک ، مواد آرایشی و بهداشتی ، کیک و کلوچه و ... ) قرار میگیرد یا دارای کفی شیرینک ( مانند نوشابه خانواده، آبمعدنی ، رنگ ، رب ) میباشد.

  فیلم مصرفی: نایلون

  درصورتی که مایل به استعلام قیمت دستگاه فوق هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها به دست آورید و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فکس نموده یا به ایمیل yazdan.pr@gmail.com ارسال نمایید.

  * اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه شرینک پک + فیلم نحوه کارکرد (کلیک کنید)

  کلمات کلیدی:

  شرینک ، شیرینک ، شرینگ، شیرینگ، وکیوم،دستگاه بسته بندی، پک، سپهرحمید، نایلون، سلفون، پلاستیک ، SepehrHamid ، Pack ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده، shering

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد