ساخت شرینک پک تخصص ماست.

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

فیلم ها و پوشش های خوراکی پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 15 فروردين 1393 ، 17:00

فیلم ها و پوشش های خوراکی    

  

تولید فیلم ها و پوشش های خوراکی به دلیل اصرار و تمایل مشتریان بر خریداری محصولاتی که تازگی و طراوت خود را حفظ کرده اند، به شدت افزایش یافته است .

فیلمها و پوشش های خوراکی

تولید فیلم ها و پوشش های خوراکی به دلیل اصرار و تمایل مشتریان بر خریداری محصولاتی که تازگی و طراوت خود را حفظ کرده اند، به شدت افزایش یافته است. البته در این افزایش تولید، تاثیر مستقیم این پوشش ها به بهبود ظاهر محصولات و فروش بیشتر آنها نیز تاثیر به سزایی داشته است. از این مواد در حقیقت به عنوان راه حلی برای تاریخ مصرف کوتاه برخی محصولات نیز استفاده می شود. برخی از پوشش های خوراکی قابل مشاهده نیستند ولی برخی دیگر با وجود متمایز بودن از دیگر قسمت های محصول، چنان به بخشی از آن مبدل گردیده اند که مصرف کننده به هیچ وجه آنها را حس نمی کند

 

 

 

 

شاید یک مشتری تیزبین و موشکاف نسبت به پوشش جدید صندلی های یک خودروی نو که به صورت شفاف طراحی شده و وظیفه حفاظت از لایه چرمی زیرین را بر عهده دارد عکس العمل نشان داده و متوجه آن شود ولی او هیچ گاه قادر به تشخیص روکش شفاف بر روی سیب زمینی سرخ کرده رستوران مورد علاقه اش نخواهد بود. مصرف کنندگان هیچ علاقه ای به سیب زمینی های نیمه سرخ شده، نان و شیرینی خشک وبیات و یا ماهی سوخاری چرب ندارند، همچنین خشکبار مانده هیچ خریداری ندارد و بر روی قفسه و یا سبد فروشگاه ها برای همیشه باقی خواهند ماند.

وقتی شما یک بطری قرص ویتامین را خریداری می کند، به هیچ وجه مایل به پودر کردن ۵ ۶ قرص باقی مانده در ته ظرف نیست چرا که شاید برای هر قرص ۳ دلار پرداخت کرده باشد. برای رفع تمامی این مشکلات، یک راه حل ساده و مناسب وجود دارد که همان مبحث اصلی این مقاله یعنی پوشش های خوارکی است. اخیرا یک شرکت تولیدی محصولات پروتئین اقدام به خریداری پوشش های ترکیبی از مواد معدنی و ویتامین ها نموده که قادر به نگهداری انواع محصولات غیر منجمد در شرایط یخچال به صورت تازه برای ۳ هفته می باشد. به این ترتیب می توان قطعات تازه و آبدار میوه ها را درون یخچال رستوران ها و کافی شاپ ها به جای چند دقیقه، چند هفته تازه و مشتری پسند نگهداشت.

در حال حاضر متداول ترین انواع پوشش ها عبارتند از پوشش های مومی برای میوه ها، فیلم های چرب برای بسته بندی و نگهداری انواع گوشت و در نهایت پوشش های شکلاتی که موارد استفاده مختلفی دارد. البته این پوشش ها را می توان از نشاسته، گندم، ذرت سویا و یا حتی از پروئین شیر تهیه کرد. البته در تهیه آنها باید به برخی محدودیت ها نیز توجه داشت چرا که برخی مردم به لاکتوز شیر و برخی دیگر به گندم حساسیت دارند پس نمی توان به صورت عام از آنان در تمامی محصولات سود برد. برخی مردم تصور می کنند که روغن جلا، فقط در گذشته برای جلا دادن قطعات چوب مورد استفاده قرار می گرفته است. جالب تر اینجاست که بسیار پیشتر از انسان ها، یک موجود کوچک و نه چندان زیبا یعنی سوسک سرگین گردان از همین روغن جلا برای چسبانیدن و نگهداشتن تخم های خود بر روی پوست درخت استفاده می نمود و می نماید. هم اکنون دو کشور اصلی تولید کننده این صمغ، تایلند و هند می باشند. هنوز هم صنایع شیرینی پزی در بسیاری از کشورها از این صمغ برای براق نمودن سطح برخی شرینی هایشان همچون شکلات های مغزدار استفاده می نمایند. البته به دلیل نیازمند بودن این صمغ به نوعی حلال با گرید غذایی همچون اتانول، نمی توان از آن برای تمامی مواد غذایی استفاده کرد.

چرا که جریان هوا باعث تجزیه و جدا شدن اتانول از سطح محصول شده و قادر است با ترکیب شدن با هوا، ایجاد مواد سمی نماید. در برخی از ایالت های آمریکا، استفاده از اتانول به هیمن دلیل محدود شده و قوانین مختلفی برای استفاده از آن وضع گردیده است. هم اکنون تلاش گسترده ای در میان محققان صنایع غذایی برای ابداع انواع جدیدی از پوشش های خوراکی از خود غذاها هستند تا به این ترتیب هر نوع محدودیتی را از میان بردارند. محققان استرالیایی هم اکنون در حال انجام تحقیقات گسترده ای در جهت ساخت این نوع پوشش ها می باشند. یکی از اهداف اصلی آنها تولید پوشش است که قابلیت استفاده برای غذاهای خام و فرآیند نشده را نیز داشته باشد.

به این ترتیب می توان مدت انقضاء محصول را نیز افزایش داد چرا که چنین پوشش هایی در شرایط اصلاح شده (modifed Atmosphere) اعمال می شوند. تنها تفاوت پوشش MAC به برخی گازهای مفید اجازه عبور از غشاء خود را داده و به این ترتیب موجب تازه تر ماندن محصول می شود. همچنین به دلیل اعمال مستقیم پوشش بر سطح غذا، نیاز به بسته بندی پلاستیکی را تا حدی کاهش داده و همان ایمنی را نیز برای آن فراهم می آورد. توجه به همین مزایاست که باعث گردیده استفاده از این پوشش ها در صنایع غذایی ایالات متحده، رشد ناگهانی و فزاینده ای داشته باشد.

 

در مورد غذاهای آماده سرخ کرده از پوشش برای برشته نگهداشتن غذاها استفاده می شود. به عنوان مثال سیب زمینی سرخ شده پس از چند دقیقه شکل پلاسیده و چروکیده به خود می گیرد ولی با این پوشش می توان حداقل تا نیم ساعت در زیر نور لامپ داخل ویترین، آنها را تازه و از نظر فیزیکی و طعم، برشته نگهداشت.

از نشاسته گندم که از ۵ مواد مختلف تشکیل شده، برای پوشش غذاهایی استفاده می شود که در هنگام سرخ کردن نیاز به حفظ آب دارند. پوشش های Starch که از گندم تهیه می شوند نیازی به طعم اضافی ندارند چرا که طعم آنها به صورت طبیعی قابل قبول است ولی برای جذابیت بیشتر برخی انواع سس و رنگ را می توان به آنها اضافه نمود. حتی برای کسانی که نگرانی های زیادی در مورد رژیم غذایی خود دارند نیز این پوشش ها تاثیر مثبت دارند. چرا که پوشش های خوراکی از جذب روغن زیاد در حین سرخ شدن جلوگیری می کند. این مورد بخصوص برای غذاهایی همچون ماهی سرخ شده، انواع سبزیجات و جوجه سوخاری تا ۴۰% پیش بینی گردیده است.

در صنایع دارویی نیز این پوشش ها (coating) بسیار کارآمد هستند. همان طور که شاید مطلع باشید، برخی داروها نیازمند به مدت زمان خاص برای حل شدن در دستگاه گوارشی هستند که با استفاده از coating، این مدت زمان برای دارو فراهم آمده و قرص به صورت تدریجی از هم باز شده و در زمان معین جذب بدن می گردد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده FDA، معتقد است که مواد استفاده شده در انواع پوشش ها، باید از حداکثر ایمنی ممکن برای مصرف کننده برخوردار باشد.

هر چند که میزان مواد مورد استفاده در آنها بسیار اندک باشد. البته کارشناسان FDA همچنین اذعان دارند که تا کنون هیچ مورد منفی در استفاده از فیلم ها و پوشش های خوراکی در مصرف کنندگان مشاهده نشده است. از این مواد می توان در افزایش ارزش غذایی برخی مواد غذایی نیز سود برد که البته در این راه بایستی از فیلم یا پوشش مناسب با ساختار مولکولی و پروتئین غذا، بهره برد.

 ماشین سازی سپهرحمید سازنده ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک و استرچ پالت(

www.sepehrhamid.com

منبع: Aftab.ir

 

آخرين ويرايش : جمعه ، 15 فروردين 1393 ، 18:41
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • دستگاه شرینک پک
 • توضیحات:

  نام: شرینک نیمه اتوماتیک

  مدل : SH200.4

  مشخصات :

  رنگ الکترواستاتیک، برق سه فاز، دارای سیستم کنترل حرارت، سیستم خنک کننده خروجی ( دو فن خنک کننده ) ، نوارنقاله دور متغیر، با قابليت تعويض المنتها از خارج تونل

  ابعاد دستگاه شرینک پک بر اساس بسته بندی متغیر است .

  از ویژگیهای این دستگاه میتوان به بازدهی بالای آن اشاره کرد به نحوی که چهار اپراتور به راحتی میتوانند تعداد بیش از 2000 بسته را در ساعت بسته بندی کنند .

  جهت بسته بندی و شرینک کردن محصولاتی مانند : سوهان ، گز، مرغ و کلیه محصولاتی که درون کارتن و یا ظرفی قرار میگیرد .

  فیلم مصرفی: برحسب نیاز سلفون شرینک یا نایلون

  درصورتی که مایل به استعلام قیمت دستگاه فوق هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت مرکز دانلود به دست آورید و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فکس نموده یا به ایمیل yazdan.pr@gmail.com ارسال نمایید.


  * اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه شرینک پک + فیلم نحوه کارکرد (کلیک کنید)


  کلمات کلیدی:

  شرینک ، شیرینک ، شرینگ، شیرینگ، وکیوم،دستگاه بسته بندی، پک، شرینک پک، سپهرحمید، نایلون، سلفون، پلاستیک ، SepehrHamid ، Pack ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده، shering

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد