ساخت شرینک پک تخصص ماست.

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

افزايش تقاضاي جهاني ماشين آلات بسته بندي پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 27 شهریور 1388 ، 18:22

افزايش تقاضاي جهاني ماشين آلات بسته بندي

دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

 تقاضاي جهاني براي ماشين آلات بسته بندي با رشد ساليانه 5 درصدي تا سال 2010 ادامه خواهد يافت و به 33 ميليارد دلار خواهد رسيد. آهنگ رشد تقاضا از 2000 تا 2005 شتاب بسياري داشته است. در بخش هاي در حال توسعه جهان، توليدکنندگان با داشتن بهترين فرصت هاي فروش، حرکتي سريع رو به رشد و توسعه و پيشرفت خواهند داشت.

سرمايه گذاري ثابت مربوط به فعاليت هاي صنعتي، افزايش درآمد سرانه و رشد توليد لوازم بسته بندي شده، از دلايل افزايش تقاضا براي تجهيزات بسته بندي در اين مناطق رو به رشد است که به طور عمده در آسيا، اقيانوسيه و اروپاي شرقي ديده مي شود.

 

تقاضای جهانی ماشین آلات بسته بندی

 

پيش بيني ها نشان مي دهد که رشد بسته بندي پلاستيکي تا سال 2010 از بسته بندي کاغذي و مقوايي پيشي خواهد گرفت. محصولات دارويي و لوازم بهداشت شخصي سريع ترين رشد را در بازار ماشين آلات بسته بندي تا سال 2010 تجربه خواهند کرد. اگر چه همچنان صنايع غذايي با فاصله زياد به عنوان بزرگ ترين بازار براي ماشين آلات بسته بندي باقي خواهند ماند و بيش از 40 درصد تقاضا در سال 2010 را به خود اختصاص خواهد داد.

 

ماشین آلات بسته بندی سپهر حمید

 

 

چين، هند و روسيه در ميان سريع ترين بازارهاي رو به رشد
چين در ميان ديگر بازارهاي رو به رشد بيشترين درآمد را به ثبت خواهند رساند. تقاضاي ساليانه ماشين آلات بسته بندي در اين کشور از سال 2005 تا 2010 به بيش از 7/1 ميليارد دلار خواهد رسيد. با اين احتساب چين از کشور ژاپن به عنوان دومين اقتصاد برتر دنيا پس از ايالات متحده پيش خواهد گرفت.

برآوردها نشان مي دهد که شرايط فروش در هند، روسيه، مکزيک و کره جنوبي تقويت خواهد شد و پس از آنها بازارهايي با حجم فروش کمتر همچون اندونزي، مالزي، تايلند و ترکيه قرار خواهند گرفت.

 

ماشین آلات بسته بندی سپهر حمید

تقاضاي ماشين آلات بسته بندي در ايالات متحده و ژاپن به دنبال يک دوره نسبتا کساد، هنوز رشد و توسعه خود را شروع نکرده اند و علي رغم اين که اين بازارها به تکامل نسبي رسيده اند، رشد آنها بسيار آهسته خواهد بود. بازارهاي پيشرفته اروپاي غربي نيز از سال 2010 شتاب فزآينده اي خواهند گرفت.

با بهبود شرايط اقتصادي و سطوح بالاتر درآمد، افزايش مصرف لوازم بسته بندي شده و افزايش توليد، فروش ماشين آلات بسته بندي افزايش خواهد يافت و رشد سرمايه گذاري در اين زمينه ارتقا پيدا خواهد کرد.

 

ماشین الات بسته بندی سپهر حمید

تجهيزات ليبل زني و کدگذاري، با افزايش توليد محصولات، پيشگام تجهيزات بسته بندي خواهد بود
تجهيزات ليبل زني و کدگذاري بيشترين درآمد را در ميان تجهيزات بسته بندي تا سال 2010 به ثبت خواهند رساند. دليل اين امر را مي توان در افزايش مصرف ليبل هاي فشاري براي لوازم بدون دوام (مصرفي)، استفاده از برچسب هاي RFID توسط توليدکنندگان براي بخش اعظمي از خريداران هم چون خريداران فروشگاه هاي زنجيره ايWal-Mart  در ايالات متحده و همچنين افزايش تقاضا در ميان شرکت هاي حمل و نقل به منظور پي گيري دقيق کالاها براي تامين ايمني که به خوبي در برابر تقلب از کالا محافظت مي نمايد، مشاهده کرد.
تقاضا براي ماشين آلات پرکني و ماشين آلات FFS (شکل دهي/پرکني/ درزبندي) که به طور گسترده مورد استفاده براي بسته بندي است، تقريبا به طور مساوي توسعه خواهند يافت. با توجه به امکانات تکنولوژي پيشرفته اي که به اين ماشين آلات افزوده شده است، انعطاف پذيري و کارايي آنها به عنوان يک خط توليد يکپارچه بهبود چشم گيري يافته است و با تعدد کاربردهايي که يافته است، فروش بسياري را تجربه کرده است.

 

 

بسته بندی با کاغذ

کاغذ در مقابل پلاستيک در کاربردهاي بسته بندي تا سال 2010
در 18 بازاري که پلاستيک و کاغذ به عنوان ماده بسته بندي با هم رقابت مي کنند، انتظار مي رود که سهم پلاستيک در سال 2010 به 53 درصد برسد. اين درصد در مورد سهم پلاستيک حقيقت مطلب را ادا نمي کند. چرا که در کاربردهاي ويژه اي که سبکي وزن حائز اهميت است، نسبت به کاغذ، از پلاستيک کمتر استفاده مي شود.

افزايش سهم پلاستيک در بازار نسبت به دهه گذشته، رشد آهسته تري خواهد داشت. از طرفي امروزه کاربردهاي جديدي براي پلاستيک تعريف شده که تنها اين ماده پاسخ گوي نياز آنها خواهد بود.

با اين وجود، مواد اصلاح شده اي که زمان ماندگاري و دوام را در کنار کاهش مواد در برخي کاربردها و سهولت کاربرد مانند دوخت پذيري مطلوب، به همراه دارند، فرصت مطلوبي براي بسته بندي هاي پلاستيکي پديد مي آورند.

 

ماشین آلات بسته بندی سپهر حمید

آشاميدني، مواد غذايي و مواد شوينده از بسته بندي پلاستيکي بيش از ديگر محصولات سود مي جويند
انتظار مي رود که رشد بسته بندي پلاستيکي در تمامي بازارهاي رقابتي در سال 2010 از بسته بندي کاغذي پيشي گيرد. پيش بيني اين تحقيق رشد 9/2 درصد آن به طور ساليانه تا 2010 مي باشد. پيش گرفتن بسته بندي پلاستيکي از بسته بندي هاي کاغذي حاصل هزينه هاي تبليغاتي و کارايي پلاستيک نسبت به کاغذ است، همان طور که مي توان افزايش درآمد افراد و فعاليت هاي توليدي را در آن موثر دانست.
رسيدن به سهم بيشتري از بازار در محصولات سويا و ديگر نوشيدني هاي غيرلبني و مواد غذايي مخصوص حيوانات خانگي، مورد انتظار است. مواد غذايي منجمد، نوشيدني هاي ميوه اي و بازارهاي مواد پاک کننده با افزايش مصرف بسته بندي هاي پلاستيکي مواجه خواهند بود.
اين رشد شديد براي بطري هاي پلاستيکي يکبار مصرف شير نيز مشاهده خواهد شد. اين رشد ناشي از جايگزيني بطري هاي پلاستيکي با کارتن هاي نيم ليتري داراي قسمت فوقاني شيرواني شکل در رستوران هاي فست-فود و همچنين برنامه هاي ناهاري در مدارس است.

بازارهاي شيرسويا، لبنيات و سرويس هاي غذايي وابسته به بسته بندي هاي کاغذي هستند
بسته بندي کاغذي سهم خود را در اغلب بازارهاي رقابتي به دليل حضور پلاستيک تا سال 2010 از دست خواهد داد. اگر چه در بسته بندي شير سويا، مواد لبني و سرويس هاي غذايي به طور برابر با بسته بندي هاي پلاستيکي مورد استفاده خواهد بود. در شيرهاي ارگانيک نيز رشد اندکي در استفاده از بسته بندي هاي کاغذي حاصل خواهد شد.

در بخش سرويس هاي غذايي هم چنان تقاضا براي محصولاتي هم چون جعبه هاي مقوايي و کارتن ها، سطل  ها و بسته هاي مقوايي و پوشش ها و کيسه ها به طور گسترده افزايش خواهد يافت. براي محصولات لبني، کاربرد کاغذ به تکامل رسيده است، تقاضاي افزايش يافته براي بستني به ويژه در انواع کم چرب و اندازه هاي کوچک آن با کارتن هاي تاشدني پشتيباني مي شود. دورنماي استفاده از کاغذ در بسته بندي نوشيدني هاي سويا به دليل تمايلات بازار و فرصت هاي بازاريابي براي استفاده از تصاوير طبيعي و بسيار با کيفيت به منظور ترويج استفاده از اين محصول است که اين امر جز با استفاده از بسته بندي هاي مقوايي حاصل نمي شود.

http://www.sepehrhamid.com/

منبع : مجله فن آوری و توسعه صنعت بسته بندی www.persiapack.ir

 

 

آخرين ويرايش : جمعه ، 1 آذر 1392 ، 22:24
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • دستگاه شرینگ نیمه اتوماتیک
 • توضیحات:

  نام: شرینک نیمه اتوماتیک

  مدل : SH 200.1

  مشخصات :

  رنگ الکترواستاتیک، برق سه فاز، دارای سیستم کنترل حرارت، سیستم خنک کننده خروجی ( دو فن خنک کننده )، مجهز به دوخت پنوماتیک، نوارنقاله دور متغیر، با قابليت تعويض المنتها از خارج تونل

  ابعاد دستگاه بر اساس بسته بندی متغیر است.

  عملیات شرینگ توسط  دستگاه شرینگ نیمه اتوماتیک فوق به راحتی انجام میشود .

  جهت بسته بندی و شرینک کردن محصولاتی مانند : کتاب، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و صنعتی و کلیه محصولاتی که درون کارتن و یا ظرفی قرار میگیرد.

  فیلم مصرفی: برحسب نیاز سلفون شرینک یا نایلون

  درصورتی که مایل به استعلام قیمت دستگاه فوق هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها به دست آورید و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فکس نموده یا به ایمیل yazdan.pr@gmail.com ارسال نمایید.

  * اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه شرینک پک + فیلم نحوه کارکرد (کلیک کنید)


  کلمات کلیدی:

  شرینک ، شیرینک ، شرینگ، شیرینگ، وکیوم،دستگاه بسته بندی، پک، سپهرحمید، نایلون، سلفون، پلاستیک ، SepehrHamid ، Pack ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده، shering، قیمت.

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد