اشتغال به صنعت ماشین سازی در ایران امروز، هنر، جسارت، تلاش و نوآوری بی وقفه ای را می طلبد که جز از سر عشق و ایمان به آفرینش، دلیل و منطق دیگری نمی پذیرد.

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

کالاهای ایرانی در امارات بسته بندی میشوند پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 4 فروردين 1389 ، 07:26

کالاهای ایرانی در امارات بسته بندی میشوند

صنعت بسته بندى امروزه به عنوان يك اصل در تجارت مطرح است و توانسته بار ديگر جايگاه تاريخى خود را نه تنها تثبيت بلكه مستحكم تر نيز بكند.

ماشین سازی سپهر حمید بسته بندی

برپايه آمارى ۸۰۰۰ ساله كه از بسته بندى به دست آمده مردمان آن دوره براى بسته بندى از ظروف ساخته شده از حصير و همچنين ظروف گلى و لعابى زمخت در بين النهرين و مصر بهره مى گرفتند. 

در تعاريف جديد و امروزى بسته بندى به معنى ساخت و تعبيه و تهيه ظروفى است كه سلامت كالاى مظروف يا محتواى خود را در فاصله زمانى بعد از توليد و در مراحل حمل ونقل، انباردارى و توزيع مصرف نهايى حفظ كرده و از صدمات و خطرات احتمالى فيزيكى يا شيميايى جلوگيرى مى كند 

به تعبيرى بسته بندى چراغ قرمزى است در برابر توقف عابرانى كه از جلوى ويترين هاى واحدهاى صنفى خرده فروشى گذر مى كنند و به حق اين نام فروشنده خاموش شايسته صنعت بسته بندى است. 

بسته بندى چهره كالاست چون مشترى از طريق بسته بندى آن را شناسايى مى كند، بسته بندى پيام توليدكننده به خريدار است و بين آنها ارتباط برقرار و اطلاع رسانى مى كند. 

امروزه بسته بندى به عنوان يك صنعت در دنيا معرفى و مطرح مى شود و همچنين يكى از ابزارهاى مهم بازاريابى به شمار مى آيد و شركت ها و دولت ها براى افزايش توان رقابتى خود در بازارهاى داخلى و خارجى از آن سود مى برند. 

امروزه از بسته بندى فقط براى محافظت از كالا استفاده نمى شود، بلكه براى آن نقش ها و مسؤوليت هاى زيادى قائلند، چرا كه بسته بندى بايد مشترى را جلب كند، جذابيت داشته باشد، شخصيت و شان مشترى را حفظ كند و به مصرف كننده احترام بگذارد. 

حال با اين تفاصيل چند صباحى است كه صنعت بسته بندى، جايگاه خود را در كشورمان ايران همانند ديگر كشورها پيدا كرده است و سازمان توسعه و تجارت نيز با راه اندازى كلينيك هاى بسته بندى سعى بر آن دارد كه با طراحى نوين كالاهاى صادراتى كشور به سوى بازارهاى هدف روانه سازد. 

اين مهم سبب شد كه با مشاور بسته بندى سازمان توسعه تجارت ايران به گفت وگو بپردازيم. 

عزيز گسيلى در گفت وگو با روزنامه جوان در پاسخ به اين پرسش كه عمده ترين چالشى كه منجر به راه اندازى كلينيك هاى بسته بندى در كشور شد، گفت: سازمان توسعه و تجارت ايران براى تشويق صادركنندگان محصولات و توليدكنندگان بسته بندى داخلى اقدام به تشكيل كلينيك هاى بسته بندى كرده است و نگاه بخشى و گاه موازى در دستگاه هاى دولتى به مشكلات توسعه بسته بندى هاى صادراتى در محصولات مزيت دار كشاورزى و صنايع دستى از عمده ترين چالش هايى بود كه منجر به راه اندازى كلينيك شد. 

وى افزود: بنابراين سازمان با دعوت از فعالان مرتبط و افراد ذى نفع با موضوع كلينيك هاى بسته بندى، درصدد هماهنگى و همگرايى عوامل تاثيرگذار براى تصميم گيرى درباره بسته بندى محصولات صادراتى مرتبط با كلينيك برآمد. 

وى اظهار داشت: در اين كلينيك ها اساتيد و محققان بسته بندى از دانشگاه هاى مختلف، صادركنندگان و اتحاديه هاى مرتبط با محصول مورد نظر، مراكز طراحى وگرافيكى بسته بندى، كارشناسان كالا و بازار از ادارات كل سازمان ها و وزارتخانه هاى ذى ربط با كالاهاى صادراتى حضور دارند و براى بهتر عرضه شدن كالاهاى ايرانى در بازارهاى هدف خارجى و براى ارائه بسته حمايتى بسته بندى، هم انديشى مى كنند. 

مشاور بسته بندى سازمان توسعه تجارت ايران درباره زمان اجراى راه اندازى كلينيك بسته بندى و مشكلات مرتبط با راه اندازى نيز گفت: فعاليت هاى كلينيك هاى بسته بندى از نيمه دوم سال ۱۳۸۶ با هدف ارتقاى كيفيت بسته بندى محصولات صادراتى ايران در عمل سازمان توسعه تجارت آغاز شد و اتحاديه ها، تشكل ها و خوشه هاى صادراتى نيز مى توانند درخواست هاى برگزارى كلينيك بسته بندى مرتبط با محصول صادراتى خود را به همراه شرح مشكلات بسته بندى صادراتى به دفتر امور بنگاه ها ارسال كنند تا براى حضور آنان و كارشناسان در كلينيك برنامه ريزى هايى صورت گيرد. 

وى در پاسخ به اين پرسش كه نقش بسته بندى در توسعه صادرات غيرنفتى كشور چيست، اذعان داشت: بسته بندى به عنوان يكى از مهم ترين آميخته بازاريابى از جايگاه ويژه اى در امر صادرات برخوردار است و اين پوشش در حقيقت بايد مطلوبيت هايى را در محصول ايجاد كند تا مشترى براى خريد ترغيب شده و در نتيجه سهم بازار افزايش يابد. 

چرا كه اين مطلوبيت ها جنبه هاى مختلفى مانند حفاظت از محصول، برقرارى ارتباط با خريدار و انتقال اطلاعات و سودمندى كالا را شامل مى شود. وى تصريح كرد: يك محصول با بسته بندى مناسب قابليت رقابت با سايرين را در بازارهاى هدف پيدا مى كند. البته شاخص هاى تعيين كننده موجود در بازارهاى هدف نوع بسته بندى را مشخص مى كند. مانند الگوى مصرف، فرهنگ، اقتصاد، شرايط اقليمى و... بنابراين بسته بندى به عنوان نقطه عطف فرآيند بازاريابى در محل تلاقى با مصرف كننده نهايى قرار دارد و در نهايت امر ايجاد هويت ايرانى در بازارهاى جهانى با بسته بندى محصولات قابل دسترسى است. 

به گفته گسيلى، ايران مى تواند با ارتقاى كيفيت توليد و بسته بندى مناسب، محصولات توليدى حضورى مستمر در بازارهاى جهانى داشته باشد و در توسعه صادرات غيرنفتى مؤثر واقع شود. 

وى درباره برنامه هاى اجرايى آينده سازمان توسعه تجارت ايران در زمينه بسته بندى خاطر نشان كرد: تهيه و تدوين دستور العمل حمايت از بسته بندى صادراتى محصولات قسمت چاپ و بسته بندى ايران براى برگزارى اولين سمينار ملى و دومين جشنواره ملى طراحى و بسته بندى با رويكرد صادرات، برگزارى كارگاه هاى آموزشى تخصصى بسته بندى صادراتى محصولات مزيت دار استان ها به جهت فرهنگ سازى و آشنايى بيشتر صادركنندگان، ايجاد بانك اطلاعات و پورتال تخصصى بسته بندى براى دسترسى به كليه اطلاعات دست اندركاران صنعت بسته بندى در كشور، انتشار تحقيقات صورت گرفته در اين زمينه، ايجاد ارتباط مؤثر بين سازمان و تشكل ها، اتحاديه ها و صنوف در راستاى توسعه كيفيت بسته بندى محصولات از جمله برنامه هاى آينده سازمان توسعه تجارت در اين بخش به حساب مى آيد. 

شايان ذكر است پيش از راه اندازى كلينيك بسته بندى در سازمان توسعه تجارت ايران، تجار و عرضه كنندگان كالاهاى صادراتى به علت پايين بودن سطح كيفى و كمى صنعت بسته بندى در كشور كالاهاى خود را به امارات متحده عربى ارسال و در آنجا بسته بندى كالا را صورت مى دادند.

http://www.sepehrhamid.com/

منبع: http://www.jahannews.com/vdcbzzbs.rhbswpiuur.html

آخرين ويرايش : چهارشنبه ، 4 فروردين 1389 ، 07:45
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • شرینک لیبل
 • توضیحات:

  نام:  شرینک لیبل

  مدل  :     SH1500

  مشخصات   :

  رنگ الکترواستاتیک، برق تک فاز، دارای سیستم کنترل حرارت،

   ابعاد دستگاه بر اساس بسته بندی متغیر است  .

  جهت بسته بندی و شرینک کردن لیبل بر روی ظروفی همانند ظروف پت ( ظروف نوشابه، آب مقطر، مکمل بنزین ) و شیشه

   

   

  درصورتی که مایل به استعلام قیمت دستگاه فوق هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت مرکز دانلود به دست آورید و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فکس نموده یا به ایمیل yazdan.pr@gmail.com  ارسال نمایید.

   

    

  کلمات کلیدی:

  شرینک ، شیرینک ، شرینگ، شیرینگ، وکیوم، لیبل، دستگاه بسته بندی، پک،  سپهرحمید، نایلون، سلفون، پلاستیک ، SepehrHamid ، Pack ، label ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده، shering

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد