اشتغال به صنعت ماشین سازی در ایران امروز، هنر، جسارت، تلاش و نوآوری بی وقفه ای را می طلبد که جز از سر عشق و ایمان به آفرینش، دلیل و منطق دیگری نمی پذیرد.

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

The News
بسته بندی تتراپک Tetrapak پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 27 اسفند 1392 ، 06:41

بسته بندی تتراپک Tetrapak

بسته بندی، علمی است میان رشته ای که از جمله این رشته ها می توان به طراحی صنعتی، گرافیک، چاپ و مهندسی صنایع اشاره نمود. در زمینه طراحی بسته بندی، استانداردهایی نیز تدوین گردیده که بسیاری از آنها مربوط به موقعیت های نظامی و لجستیک بوده و توسط مراکزی همچون US Navy و NAVSO ارائه گردیده اند. معمولا در بازار فروش، برای هربسته بندی می توان وظایفی همچون نگهداری از محصول، ارائه اطلاعات مربوط به محتوا و شناساندن کالای بسته بندی شده را در نظر گرفت. از جمله نمونه هایی از بسته بندی که در زمینه نگهداری مواد غذایی متداول گردیده اند، نمونه هایی هستند که با نام تجاری Tetra Pak و یا Tetra Brik شناخته شده اند که از نوع بسته بندی های چند لایه بوده و به منظور نگهداری طولانی مدت مواد غذایی در دمای محیط مورد استفاده واقع می شوند. به دلیل آب بندی کامل این نوع بسته بندی، استفاده از مواد نگهدارنده در ترکیب ماده خوراکی، الزامی نمی باشد که این امر امتیاز بزرگی برای این نوع پوشش بسته بندی از نظر صنایع غذایی محسوب می گردد .

آخرين ويرايش : چهارشنبه ، 6 بهمن 1395 ، 13:52
 
مروری بر چند گزارش درباره آینده بازار بسته بندی پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 22 اسفند 1392 ، 09:22

مروری بر چند گزارش درباره آینده بازار بسته بندی

 آینده صنعت بسته بندی

موسسه تحقیقاتی Freedonia   پژوهشهای فراوانی در عرصه های گوناگون دارد. بسته بندی از جمله شاخه هایی است که این موسسه بر روی آن کار می کند و سالانه چندین گزارش گران قیمت برای آن ارائه می دهد. در ادامه به چندین گزارش این موسسه در مورد بسته بندی می پردازیم.

 

آخرين ويرايش : جمعه ، 23 اسفند 1392 ، 19:31
 
صنعت بسته ‌بندی ایران در بستر جهانی پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 16 اسفند 1392 ، 08:42

صنعت بسته ‌بندی ایران در بستر جهانی

 

صنعت بسته بندی ایران در بستر جهانی  

دكتر روح‌الله نوري (عضو هيات علمي موسسه مطالعات و پژوهش‌هاي بازرگاني)

پيش‌بيني موسسه   Pira International نشان مي‌دهد حجم صنعت با رشد 3.1 درصدي، در سال 2014 به 739.9 ميليارد دلار برسد. اين در حالي است كه نرخ رشد ارزش صنعت بسته‌بندي در ايران حدود 1.25 درصد و تقريباً نصف نرخ رشد جهاني است  .

مطابق گزارش صنعت بسته‌بندي،‌ ارزش كل صنعت بسته‌بندي در جهان حدود 424 ميليارد دلار بوده است كه از اين ميزان، 117 ميليارد دلار-27 درصد- سهم آسيا است. ارزش كل صنعت بسته‌بندي در ايران در آخرين سال مورد بررسي حدود 3 ميليار دلار بوده كه 2.56 درصد از حجم كل صنعت در آسيا و حدود 0.7 درصد از حجم كل صنعت در جهان را به خود اختصاص داده است  .

  

آخرين ويرايش : شنبه ، 17 اسفند 1392 ، 04:21
 
اصول پایه در طراحی بسته بندی پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ، 11 اسفند 1392 ، 03:31

اصول پایه در طراحی بسته بندی 

اصول پایه در طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی را از چهار منظر مختلف می توان بررسی کرد  :

  - روشی برای حفاظت محتویات بسته 

  - عامل موثری بر قیمت گذاری محصول

  - بازاریابی که ویژگیها, و مزایای محصول را تبلیغ می کند  .

  - بخشی از خود محصول

این مبحث به دو ویژگی آخر می پردازد، در حقیقت جایی که طراحی در راستای افزودن ارزش واقعی مطرح است. البته این به این معنی نیست که طراحی نقشی در بهبود نگهداری کالا یا کمک به بهبود راندمان قیمت ندارد  .

طراحی بسته بندی در عصر حاضر از عملکردگرایی ساده فراتر رفته است و اکنون یکی از پیچیده ترین و جذاب ترین نمونه های هنر طراحان است. بیشتر محصولات بدون بسته بندی شان بی معنی اند  .

یک بسته خوب طراحی شده باید ملزومات چرخه زندگی اش را دنبال کند. این چرخه زندگی از زمانی که برای بسته بندی محصولش به کار می رود (خواه با دست انجام شود یا در یک کارخانه) شروع می شود , تا سفرش به فروشگاه، و با رفتنش به محل استفاده ادامه می یابد و سرانجام پس از استفاده با قوانین زیست محیطی سخت رایج روبرو می شود  .

بسته در هر یک از مراحل زندگی اش مقتضیات متفاوتی دارد: نگهداری محتویات , کمک به فروش آنها و کمک به مصرف کننده در استفاده از محصول   .

آخرين ويرايش : يكشنبه ، 11 اسفند 1392 ، 06:22
 
فیلم های كششی یا استرچ فیلم پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 7 اسفند 1392 ، 16:46

فیلم های كششی یا استرچ فیلم

 استرچ فیلم کششی

 

تغییر نیاز بازار برای فیلم های كششی (یا استرچ فیلم) برای بسته بندی در سال های اخیر، باعث شده تا تولیدكنندگان پلاستیك با تولید نمونه های جدید و تولید كنندگان ماشین آلات با تولید ماشین های جدید به دنبال پاسخ گویی به این نیاز باشند. هم اكنون زمانی می توانیم تولید یك فیلم را اقتصادی بدانیم كه حداقل عرض تولیدی 10متر و با سرعت 450 متر در دقیقه به انجام برسد. البته با توجه به نیازهای اكولوژیكی و اقتصادی، نیاز برای كاهش ضخامت فیلم ها نیز رو به افزایش است. از طرفی می توان حدس زد كه نیاز برای فیلم هایی كه هم اكنون از سهم رو به افزایش است. از طرفی می توان حدس زد كه نیاز برای فیلم هایی كه هم اكنون از سهم زیادی در بازار مصرف برخوردارند رو به افزایش خواهد گذاشت چرا كه ارزش افزوده در حال تبدیل شدن به یك اصل مهم در صنعت می باشد. یكی دیگر از گرایش های بازار را می توان تلاش برای جایگزین نمودن برخی محصولات همچون   PVC و كاغذ با انواع بهینه تر و كم ضررتر مواد اولیه است. چنین تغییرات اساسی در صنعت بسته بندی منجر به احساس نیاز به ماشین آلاتی سریع تر، انعطاف پذیرتر و با قابلیت تعویض قطعات و یا پر كردن در زمان كوتاه تر، بیشتر احساس می شود. ماشین آلاتی كه با دارا بودن تمامی موارد فوق، پروسه تولید را به صورت یك پارچه به انجام برسانند  .

آخرين ويرايش : چهارشنبه ، 7 اسفند 1392 ، 17:46
 
اصول طراحي كارخانه هاي مواد غذايي پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 1 اسفند 1392 ، 07:34

اصول طراحي كارخانه هاي مواد غذايي

 

 

مطالعات قبل از اجراي طرح

در مبحث طراحي كارخانجات، قبل از هر اقدامي از جمله خريد زمين، احداث بنا و... نياز است كه مطالعات گسترده اي را در زمينه توليد كالاي مورد نظر انجام دهيم، از جمله: شناخت ويژگي هاي محصول، مطالعه بازار مواد اوليه، بازارمصرف، ميزان واردات و صادرات محصول، ميزان توليد محصول در كشور خصوصا در شعاع بازار مصرف مورد نظر، تكنولوژي توليد، ميزان و نوع ماشين آلات، كليه تجهيزات و تاسيسات مورد نياز، و مواردي مشابه فوق است كه پس از انجام مطالعات فوق، در صورتي كه جواب هاي مثبت دريافت نموديم، مراحل بعدي واحد صنعتي را بررسي مي نماييم. در واقع اين مرحله است كه ميزان ريسك پذيري را براي احداث واحد توليدي نشان مي دهد به عنوان مثال چنانچه براي احداث يك كارخانه مواد غذايي كه بر مبناي يك ماده غالب اوليه بنا شده باشد و اين ماده اوليه غالب وارداتي و به ميزان كم نيز وجود داشته باشد، احداث چنين كارخانه اي ريسك محسوب مي شود، با ممكن است پس از مطالعه بازا رمصرف، مشخص گردد كه بازار مصرف يك ماده غذايي همخواني ندارد به عبارت ديگر ميزان توليد بيش از ميزان مصرف است كه با توجه به اين شرايط احداث واحد توليدي اين محصول يك نوع ريسك محسوب مي گردد و چنانچه فرد بخواهد با تمامي اين تفاسير وارد بازار گردد بايد حتما از لحاظ كيفيت از واحدهاي مشابه (رقبا) سرتر باشد و قيمت تمام شده محصول آن نيز كمتر باشد، تا ميزان ريسك پذيري كاهش يابد  .

آخرين ويرايش : پنجشنبه ، 1 اسفند 1392 ، 09:43
 
نانوفناوري در صنعت بسته بندی پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ، 27 بهمن 1392 ، 11:08

نانوفناوري در صنعت بسته بندی

نانو فناوری در صنعت بسته بندی

فناوري نانو چيست؟

فناوري نانو هنر و علم دستکاري و بازچيني اتمها براي ساخت مواد،ابزارها و سيستم هاي مفيد در مقياس يک ميليارديم متر است. فناوري نانو واژه اي است که به تمام فناوري هاي پيشرفته در عرصه کار با مقياس نانو اطلاق مي شود. معمولاً منظور از مقياس نانو ابعادي در حدود nm 1 تا nm 100 مي باشد .

اولين جرقه فناوري نانو در سال 1959زده شد که در اين سال ريچارد فاينمن اين ايده را مطرح ساخت که در آينده اي نزديک مي توانيم مولکول ها و اتم ها را به صورت مستقيم دستکاري کنيم. واژه اي فناوري نانو اولين بار در سال 1947 توسط استاد دانشگاه توکيو به رباتها جاري شد .

نانوفناوري در صنعت غذا و بسته‌بندي

مصرف کننده‌ها متقاضي محصولات غذايي قابل اعتماد، مناسب و لذيذ مي‌باشند. آينده تعلق به فرآيند‌هاي جديد، با هدف افزايش کارايي محصولات، طول عمر مواد و بهبود ايمني و کيفيت غذا خواهد داشت. نانوتکنولوژي توانايي آن را دارد تا انقلابي در صنعت غذايي ايجاد کند. نانو تکنولوژي را مي‌توان در توسعه‌ي مواد در مقياس نانو، سيستم‌هاي رهايش کنترل شده، تشخيص آلودگي و ... به کار برد .

آخرين ويرايش : دوشنبه ، 28 بهمن 1392 ، 20:13
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 4 از 14
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • دوخت پرس پایی
 • توضیحات:

  نام:  دستگاه دوخت پرس پایی

  مدل  :     SH700

  مشخصات   :

  رنگ کوره ای، برق تک فاز، قالب برنجی و مجهز به دیمر

   

  دستگاه جهت  بسته بندی  محصولاتی که درون پاکتهای با ابعاد زیر 35 سانت  قرار میگیرد (مانند حبوبات و داروهای گیاهی) مورد استفاده قرار میگیرد . عرض دوخت 8 میلیمتر و بسیار محکم میباشد.

   

   

  فیلم مصرفی: سلفون

   

  کلمات کلیدی  :

  بسته بندی، پک،  سپهرحمید، سیل، سیلر، دوخت پلاست، سلفون، پلاستیک ، ماشین سازی، دستگاه ، ماشین آلات، SepehrHamid ، Pack ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده، دوخت برنجی ، پفکی، پایی،

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد