اشتغال به صنعت ماشین سازی در ایران امروز، هنر، جسارت، تلاش و نوآوری بی وقفه ای را می طلبد که جز از سر عشق و ایمان به آفرینش، دلیل و منطق دیگری نمی پذیرد.

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

The News
بسته بندي هاي فلزي پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 26 آذر 1392 ، 06:06

بسته بندي هاي فلزي

 بسته بندی فلزی

وقتي حرف از بسته بندي محصولات غذايي حساس به فساد در ميان باشد، بسته بندي هاي فلزي اولين و بهترين گزينه محسوب مي شوند چرا که از ورود هر گونه ميکروارگانيسم به محيط غذا جلوگيري مي کنند. اين تنها غذاها نيستند که به بسته بندي هاي فلزي به عنوان بهترين گزينه نگاه مي کنند بلکه نوشيدني ها هم نگاه ويژه اي به قوطي هاي فلزي دارند. قوطي هاي فلزي بسيار سبک و کاملا ضد اکسيژن از محتويات نوشيدني هاي حساسي هم چون ماء الشعير، به بهترين شکل محافظت مي کنند. به دليل نوع درب تخت قوطي، مي توان آن ها را به راحتي بر روي هم انبار کرد و البته به دليل طبيعت کم جاي قوطي ها، يک کاميون مي تواند دو برابر آن چه را که بطري حمل کنند، قوطي بار زده و به اين ترتيب به ويژه در مسيرهاي طولاني، ميزان زيادي از توليد   CO2 جلوگيري مي شود. از جهت نگراني هاي زيست محيطي، علاوه بر مورد مذکور، قوطي بارها و بارها کارآيي خود را اثبات نموده است. طي 40 سال خدمت قوطي در صنعت بسته بندي، وزن آنها به کمتر از نصف تقليل يافته و از اين طريق، گام بزرگي در جهت حفظ منابع اوليه برداشته شده است. در قوطي هاي استيل، ضخامت ديواره تنها 065/0 ميلي متر قطر دارد که اين يعني کمتر از ضخامت موي انسان. در مورد قوطي هاي فلزي بايسي از لفظ مصرف بدون محدوديت استفاده کرد نه مصرف صرف. چرا که اين قوطي ها بارها و بارها قابليت بازيافت را دارند بدون اين که ذره اي از کيفيت خود را از دست بدهند. آلومينيوم، فولاد يا همان استيل و قلع داراي بيشترين ميزان مصرف در صنايع بسته بندي فلزي مي باشند. هر يک از اين 3 فلز داراي ويژگي هاي منحصر به فرد خود مي باشند که در ادامه به تفصيل به آن ها خواهيم پرداخت  .

آخرين ويرايش : سه شنبه ، 26 آذر 1392 ، 06:51
 
بسته بندي و مواد غذايي پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 18 آذر 1392 ، 12:12

بسته بندي و مواد غذايي 

 

 بسته بندی مواد غذایی

در محدوده ي مواد غذايي، يک محصول کيفي محصولي است که نيازها و انتظارات مشتري را برآورده سازد. به هر حال، تشخيص نياز ها و خواسته ها و انتظارات مشتري و ويژگي مواد غذايي و بسته بندي آن همواره کار ساده اي نيست  .

نيازهاي مشتري مربوط به قيمت ، مزه ، حفظ خواص ، راحتي مصرف و حتي نوع ارائه ي بسته بندي مي باشد. اين مواد جزء عناصر قابل شناسايي هستند. بعضي نيازها نظير جنبه هاي تبليغاتي و فروش محصول براي پرداختن به آنه مشکل تر هستند چرا که طبيعتا اجتماعي فرهنگي هستند. ساير عوامل ، مثل ارزش غذايي ، توازن رژيم غذايي. استانداردهاي بهداشتي و امنيت بسته بندي ماده غذايي از ويژگي هاي اصلي ماده غذايي به حساب مي آيند. در واقع اين عوامل به راحتي قابل تشخيص يا مورد توجه مشتري به جز مواقع بروز بيماري هنگام مصرف محصول نيستند. به صورت کلي ، اين موارد اهميت بنيادي دارد، اگر چه در بسياري موارد مربوط به بخشي از روند تکنولوژيکي تبديل غذا و بسته بندي و توزيع آن به حساب مي آيند.

 

آخرين ويرايش : دوشنبه ، 18 آذر 1392 ، 14:52
 
بررسی انواع پلاستیک ها در صنعت بسته بندی پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 14 آذر 1392 ، 04:04

بررسی انواع پلاستیک ها در صنعت بسته بندی

سلوفان: این فیلم اولین فیلم شفاف برای بسته بندی مواد غذایی است.شفافیت این فیلم نیز به خشك شدن سریع آن بعد از لاك اندود كردن كمك میكند. مهمترین نوع سلوفان نیتروسلوفان Ne)) است كه باچند لایه PVDCپوشانده شده است.سلوفان دارای خواص ویژه ای است كه مهمترین آنها نفوذپذیری نسبت به رطوبت است كه برای بسته بندی مواد غذایی مانند پیراشكی ونان مناسب است .

لازم به ذكر است كه 70% شكلاتهای تولیدی توسط سلوفان بسته بندی میشود .

 

 

آخرين ويرايش : پنجشنبه ، 14 آذر 1392 ، 09:03
 
سير وقايع در صنعت بسته‌بندي غذايي پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 8 آذر 1392 ، 06:11

 

 سير وقايع در صنعت بسته‌بندي غذايي

بسته بندی نوشابه

صنعت بسته بندي مواد غذايي رشد چشمگيري دارد و اخيرا پيش بيني شده است که تنها در بخش مواد خوراکي تا سال 2016 به فروشي بالغ بر 40 ميليار دلار معادل 04/2 تريليون بسته خواهد رسيد. 

همگام و با توجه به تلاش در جهت پاسخ به نياز مشتريان، تغيير در مقررات و قوانين و فشار مصرف کنندگان، صنعت بسته بندي در چند سال اخير صنعتي پويا، خلاق، و پاسخگو بوده است. به نظر مدير ارشد امور سهام شرکت Palp&Paper  ، دکتر ليز ويلکس اين روندها را مي‌توان در چهار حوزه اساسي طبقه بندي کرد: تاکيد بر دقت برچسب‌ها  که تا حدودي نتيجه غائلة اروپايي گوشت اسب بود، افزايش تقاضا براي بسته بندي هاي يک لقمه اي(بسته هاي استفاده تك نفره)، افزايش تقاضا براي پايداري، و نقش بسته بندي در کاهش اتلاف مواد غذايي.

 

آخرين ويرايش : جمعه ، 8 آذر 1392 ، 09:52
 
نگهداری و بسته بندی پسته پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه ، 11 اسفند 1391 ، 20:45

 

 

 

نگهداری و بسته بندی پسته

 

ناصر صداقت ، علي شريف

استاد يار و مربي گروه علوم و صنايع غذائي دانشكده كشاورزي دانشگاه فردوسي مشهد

 

خلاصه

حشرات مي توانند در پسته ايجاد خسارت كنند و كرم مغز خوار نارنجي NOW   مهمترين اين آفات بشمار مي رود كه با فوميگاسيون متيل برمايد قابل كنترل است . پسته هاي زود خندان مستعد توليد آفلاتوكسين مي باشند . پسته هاي حاوي آفلاتوكسين مي توانند بر اساس فلورسانس آفلاتوكسين سورت شوند . حفظ كيفيت و توسعه زمان ماندگاري پسته بستگي به عواملي نظير درصد رطوبت پسته ، رطوبت نسبي محيط و درجه حرارت انبار ، مهار اكسيژن ، كنترل و مهار فعاليت حشرات دارد. اپتيمم شرايط نگهداري پسته دماي صفر تا 10 درجه سانتيگراد و رطوبت نسبي 65 70 درصد گزارش شده است . پسته به دليل وجود درصد چربي بالا نيز مستعد فساد مي باشد تخريب چربي ها به دليل فعاليت هاي هيدرولتيك (آنزيمي ) و يا اكسيداسيون مي باشد. استفاده از مواد اوليه و سيستم هاي مناسب مي تواند موجب حفظ كيفيت پسته گردد. در حال حاضر استفاده از كيسه هاي پلاستيكي چند لايه حاوي OPP   كه در يك طرف آن آكريليك و طرف ديگر پلي و ينيل الكل پوشش داده شده است. با استفاده از ماشين هاي FFS   براي بسته بندي و نگهداري پسته خشك كاربرد گسترده اي پيدا كرده است . فيلم هاي چند لايه ديگر كه براي بسته بندي پسته مناسب مي باشند عبارتند از

PET/PVC/LLDPE   ، OPP/EVOH   ، PET/PVDC   ، EVA/PE   استفاده از گاز ازت در سيلو هاي نگهداري پسته قبل از بسته بندي به منظور افزايش زمان ماندگاري پسته توصيه شده است.

 

كلمات كليدي: پسته ، بسته بندي ، فساد ، ماندگاري

 

آخرين ويرايش : جمعه ، 11 اسفند 1391 ، 21:00
 
فروش انواع فیلم شرینک پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 30 بهمن 1391 ، 20:14

فروش انواع فیلم شرینک

فیلم استرچ

(شرینگ، شیرینگ، شیرینک پک ) ( سلفون )

فیلم های شرینک شرایط فوق العاده ای را جهت نگهداری، بسته بندی و البته جابجایی و حمل آسان محصولات فراهم آورده است. رفته رفته این محصول به دلیل خصوصیات منحصر به فردش مانند انعطاف پذیری، سبکی، راحتی استفاده، قیمت مناسب در صنعت بسته بندی جایگاه ویژه ای در بسته بندی محصولاتی چون قوطی ها، بطری ها، کنسرو ها و همچنین جعبه های کوچک پیدا کرده است.

آخرين ويرايش : يكشنبه ، 17 مرداد 1395 ، 11:37
 
بسته بندی، سومین صنعت جهان پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1391 ، 16:52

بسته بندی سومین صنعت جهان

بسته بندی، سومین صنعت جهان

چکیده ای از تحقیقات سازمان خواروبار جهانی   (FAO)

ترجمه: ثمین حدادی

 

1.  کمبود و اتلاف مواد غذایی جهان

این مقاله مبتنی بر مطالعات موسسه تغذیه و مواد غذایی   (SIK)    سوئد و براساس سفارش سازمان (FAO  ) در اوت 2010 تا ژانویه 2011 تهیه شده است.

دو تحقیق انجام شده است. تحقیق اول برای کشورهای با سطح درآمد بالا/متوسط و یکی دیگر برای کشورهای کم درآمد است.

این تحقیقات بر کمبود مواد غذایی در سرتاسر زنجیرههای غذایی تاکید دارد. و ارزیابی هایی را درخصوص دامنه ضایعات مواد غذایی انجام داده است. تحقیقات بعدی علت ضایعات مواد خوراکی و روش های پیشگیری از آن را توضیح میدهند.

شیوه انجام این تحقیق ، جمع آوری، تحلیل و شبیه سازی دامنه داده ها و گزارشات تولید شده با  موضوع کمبود/ هدر رفتن مواد غذایی جهان در سال های اخیر بوده است.

روسیه، آمریکای شمالی و اقیانوسیه و مناطق صنعتی آسیا ( ژاپن، کره جنوبی و چین ) سه منطقه با درآمد بالا و متوسط هستند که  در این تحقیق از آنها استفاده شده است.

 

آخرين ويرايش : سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1391 ، 17:13
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 6 از 14
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • دربند
 • توضیحات:

  نام:  دربند

  مدل  :     SH400

  مشخصات   :

  رنگ کوره ای، برق  تک فاز، دارای سیستم کنترل حرارت، با قابليت تعويض قالب

     

    جهت بسته بندی: محصولاتی که درون ظروف یکبار مصرف قرار میگیرد مانند لبنیات ( شیر ، پنیر ، ماست و خامه )

   

   

  فیلم مصرفی: برحسب نیاز سلفون شرینک یا نایلون

  کلمات کلیدی:

  دربند، درب بند، دستگاه بسته بندی، پک،  سپهرحمید، آلومینیوم، نایلون، سلفون، پلاستیک ، SepehrHamid ، Pack, seal ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده،  

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد